Ez mitol lehet?

Figyelt kérdés

Kb egy honapja stresszelem magam rajta hogy mi lehet ez a szajpadlasomon. Elojaroban tudni kell rolam h mindener orvoshoz szaladgalok es a legutobbi eves verkepem is tokeletes volt. Viszont mar nem tudom eldonteni hogy tenyleg bajom van vagy megint csak bebeszelek valamit magamnak( szulesutani depresszio). Tenyleg mindenert voltam mar orvosnal mar konkretan konyorgott nekem az orvosom hogy fogjam fel h semmi bajom sincs.

Szoval akkor most talaltam a szajpadlasomon egy nagyon kis gobot talan kettot is csak akkor erzem ha nagyon erosen huzogatom a nyelvemet a szajpadlasomon es reggelente nem is erezni csak kb felebredes utan egy oraval ba mar kaveztam vagy ittam valamit. Nem faj, kivulrol semmit nem latni, ez a szajpadlasom jobb oldalan helyezkednek el, mintha kis mirigy lenne meg mellette egy kicsit kemenyebb göb. De ha csak siman vegig huzom a nyelvemet a padlasomon nem is erzek semmit h lenne ott, h erezzem ahoz nagyon erosen huzogatnom kell a nyelvem.

Kerlek ha volt ilyennel tapasztalatotok Akkor osszetok meg velem, vagy ha hallottatok mar ilyenrol. Elore is nagyon szepen koszonom a valaszokat!

Ui.: olvastam utana nyilvan a Google a legrosszabbat is felveti, de olvastam a itt hogy irtak sokan hogy lehet nyalmirigy, begyulladt fog vagy akarmi, tudom hogy lehetetlen igy diagnosztizalni csak kivancsi lennek h masnak ez mi volt, mert a googlen utana olvasva mar konkretan eltemettem magam.. pedig millioszor megfogadtam mar h soha semminek se fogok utana nezni interneten keresztul.



2021. júl. 19. 12:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Te vagy a szájrákos kérdező? -_-
2021. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem, mert ez annak a jele?
2021. júl. 19. 12:34
 3/24 anonim ***** válasza:
2.ha azt mondom igen, elhiszed?
2021. júl. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
képet csinálhattál volna így semmit nem lehet mondani
2021. júl. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Irtam h nem latszik semmi. Mirol tudnek kepet feltenni?

Nem ertem hogy ketsegbeesett embernek miert kell ilyen arogans valaszt adni?

2021. júl. 19. 12:39
 6/24 anonim ***** válasza:

5.hol arrogáns?..O_O

nem voltam arrogáns

2021. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Konkretan miert kommenteltel? Nem ertelek, talan unatkozol? Orulj neki…
2021. júl. 19. 12:43
 8/24 anonim ***** válasza:
7.tuti te vagy az aki folyton itt kérdezi hogy szájrákja lehet e...
2021. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Betudnad legyszives ide linkelni azt a kerdest hatha ott valami erdemleges hozzaszolast talalok? Mert nem igazan lettem a hozzaszolasoddal elorebb.

Leirtam nekem mi a problemam, nem latszik az egvilagon semmi a szajpadlasomon csak ha nagyon erosen huzom rajta vegig a nyelvemen akkor erezni mintha kos mirigy lenne, ezert sem tudok hozza csatolni kepet. Viszont ha csak siman vegig huzom a nyelvem semmit nem is lehet erezni.

Es mivel mar mindennel voltam az orvosomhoz es valoszinuleg ezzel is elfogok menni csak elotte leszerettem volna magam minimalisan nyugtatno, a kisfiam miatt is mert mintahogy irtam szulesutani depresszioban szenvedek. Csak ahelyett h valakinek a tapasztalatat tudnam ezzel kapcsolatban olvasni inkabb itt szivod a verem mert te valakivel osszekeversz.

2021. júl. 19. 13:23
 10/24 anonim ***** válasza:
9.már törölték mivel folyton ezt kérdezte...
2021. júl. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!