Ez mitol lehet?

Figyelt kérdés

Kb egy honapja stresszelem magam rajta hogy mi lehet ez a szajpadlasomon. Elojaroban tudni kell rolam h mindener orvoshoz szaladgalok es a legutobbi eves verkepem is tokeletes volt. Viszont mar nem tudom eldonteni hogy tenyleg bajom van vagy megint csak bebeszelek valamit magamnak( szulesutani depresszio). Tenyleg mindenert voltam mar orvosnal mar konkretan konyorgott nekem az orvosom hogy fogjam fel h semmi bajom sincs.

Szoval akkor most talaltam a szajpadlasomon egy nagyon kis gobot talan kettot is csak akkor erzem ha nagyon erosen huzogatom a nyelvemet a szajpadlasomon es reggelente nem is erezni csak kb felebredes utan egy oraval ba mar kaveztam vagy ittam valamit. Nem faj, kivulrol semmit nem latni, ez a szajpadlasom jobb oldalan helyezkednek el, mintha kis mirigy lenne meg mellette egy kicsit kemenyebb göb. De ha csak siman vegig huzom a nyelvemet a padlasomon nem is erzek semmit h lenne ott, h erezzem ahoz nagyon erosen huzogatnom kell a nyelvem.

Kerlek ha volt ilyennel tapasztalatotok Akkor osszetok meg velem, vagy ha hallottatok mar ilyenrol. Elore is nagyon szepen koszonom a valaszokat!

Ui.: olvastam utana nyilvan a Google a legrosszabbat is felveti, de olvastam a itt hogy irtak sokan hogy lehet nyalmirigy, begyulladt fog vagy akarmi, tudom hogy lehetetlen igy diagnosztizalni csak kivancsi lennek h masnak ez mi volt, mert a googlen utana olvasva mar konkretan eltemettem magam.. pedig millioszor megfogadtam mar h soha semminek se fogok utana nezni interneten keresztul.



2021. júl. 19. 12:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
A szülés utáni depresszió nem ilyen ember. Hipohonder vagy vagx csak unatkozol nagyon , de ne tedd már fell 100* ezt a kérdést. Március óta teszed fel folyton.
2021. júl. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Edes istenem… csak tudnam mirol beszelsz. Egyebkent ha ugyanaz lennek akkor csak toroltek volna ezt is, nem??

Hat ugyanilyen unatkozast kivanok neked is. Ezelott meg soha Nem tettem meg fel ezen az oldalon sot sehol mashol sem kerdest epp azert mert gondoltam hogy a kotekedos kommenteket fogom kapni.

2021. júl. 19. 16:53
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem is a kerdesre a valaszt kapom meg csak irogatod hogy minek rakom fel ezt a kerdest tobbszor.. amikor ember.. te ertsd mar meg hogy Magyarorszagon a 10milliobol lehet valakinek ugyanaz a problemaja. Es ha nem ilyen a szules utani depresszio akkor fejtsd ki kerlek milyen.
2021. júl. 19. 16:55
 14/24 anonim ***** válasza:
A szülésutáni depressziónál a gyerekedre rá se tudnál nézni , nem ilyennekkel foglalkoznál hogy mi a szádban ,hanem hogy mennyire szar az életed ,hogy milyen csúnya lett a testes.
2021. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
2021. júl. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Akkor kerlek ha ennyire kepbe vagy ezzel kapcsolatban akkor ne ez ala a tema ala kommenteljel hanem oda ahol esetleg tudsz segiteni. Ezzel nekem nem segitettel, de nem baj altalaban amit aaz ember azt kap is.
2021. júl. 19. 16:59
 17/24 anonim ***** válasza:
Bemásoltam neked a szájrákos kérdést ezzel segítettem neked hátha ott kapsz értelmes választ.
2021. júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Csak tudnam hogy az ilyenekkel miert nem lehet mit kezdeni. En elhiszem h volt masnak is hasonlo problemaja, de csak annak az egynek lehet? Masnak senkinek? Vagy en ezt nem is ertem. Mit nem lehet ezen felfogni hogy egy ember szeretne egy problemanak utana nezni es nem lehet mert jossz itt azzal hogy en nem is tudom ki vagyok es egyaltalan nem erdemleges valaszt irogatsz hanem egy ketsegbeesett anyukanak szivod a veret. De tudod mit mar eljutottam arra szintre hogy utana se akarok nezni haben egyszeruen csak elmegyek az orvoshoz. Ugyhogy koszontem a segitokeszseges valaszokat. Csak ugyanezt kivanom neked is
2021. júl. 19. 17:05
 19/24 A kérdező kommentje:
Amit belinkeltel nekem meg csak nem is hasonlok a tuneteim.. nem is ertem hogy nem olvastad el ahol kifejtettem a kerdesemet? Meg csak semmi hasonlosag nincs a ket problema kozott
2021. júl. 19. 17:07
 20/24 anonim ***** válasza:
Te nagyon buta vagy ,azért másoltam be hogy hátha ott kapsz választ.
2021. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!