Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyulladt fog, enyhen duzzadt...

Gyulladt fog, enyhen duzzadt arc, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb ket hete hivtam a korzetit, mert begyulladt a fogam, kozoltek a telefonba hogy ok szabira mennek, augusztus masodik heteben hivjam ujra idopontert. Ugy voltam vele hogy mindegy “raer”, nem fajt nem volt veszes csak ereztem a gyulladast a fog felett, meg neha verzett.

Na de tegnap ereztem hogy rosszabbodott a gyulladas, sokkal nagyobb teruleten kitapinthato, ma pedig ugy keltem hogy felduzzadt az arcom. Hala istennek egyelore nem veszes, de szeretnem megelozni a duzzanat elorehaladasat, stb. Ha nagyon ugy van, hetfon felkeresek egy maganklinikat de most kis segitseget szeretnek kerni.

Milyen gyogyszer jo erre a celra? Milyen praktikaval lehet lehuzni a duzzanatot es elkerulni hogy nagyobbra nőjön?



2021. júl. 31. 06:23
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Elkezdett tályogosodni, ezzel semmit nem tudsz tenni. Orvos mielőbb.

Egyszer sajnos én is jártam így - pont hétvégén -, be is lázasodtam (pedig nem szoktam), az arcom/fejem eltorzult, és szó szerint hánytam a fájdalomtól.

Esetleg szegfűszeg olajjal ecsetelheted, az valamelyest zsibbasztja az ínyt.

Kívánom, hogy mielőbb juss orvoshoz!

2021. júl. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 vantel ***** válasza:
83%
Nekem is volt gyulladt, én a fogászatra kértem időpontot nem a körzeti orvoshoz. Ha erősen gyulladt bemehetsz és még aznap ellátnak,kezelnek. Nagyvárosban van fogászati ügyelet is ,hétvégén,éjjel is mehetsz.
2021. júl. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!