Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek megúszom ezt...

Szerintetek megúszom ezt foghúzás nélkül?

Figyelt kérdés
A jobb felső, a bal felső, a jobb alsó, illetve a bal alsó ínyembe nőtt egy-egy szemfog. Nem fájnak a fogaim, és az ínyem sem. Fogszabályzóra is szükség lesz, hogy a szemfogaim lenőjjenek a helyükre. Ilyen esetben muszáj lesz fogat húzni? Nagyon félek, mert ha mégis fogat kell húzni, akkor akármennyi érzéstelenítőt is adnak, fájni fog. Ja, azt még el is felejtettem leírni, hogy holnap megyünk háromnegyed 9-re a fogászatra. Előre is köszi a válaszokat!

2021. aug. 4. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
A foghúzás ijesztő, de nem különösebben fájdalmas.
2021. aug. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Hát nem akarlak elkeseríteni, de a fogászat nem lesz kellemes, arra készülj, de viszont túl fogod élni. Sokan járnak fogorvoshoz, nem ismerek olyat aki ott maradt volna a székben.
2021. aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És nem érzek majd feszítő vagy nyomó érzést, miközben majd húzzák? Bocsi a sok kérdésért, de nagyon félek!
2021. aug. 4. 19:48
 4/14 anonim válasza:
30%
Készülj fel pokoli szenvedés vár rád. Ha még sem, az kellemes meglepi lesz.
2021. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#4

Hogy érted azt, hogy kellemes meglepi lesz? Bocsi a sok kérdésért, de olvastam hideget-meleget a foghúzásról, és nem tudom, hogy mi igaz és mi nem. 😅😅

2021. aug. 4. 21:55
 6/14 anonim válasza:
81%
Nekem volt már fogszuvasodásom. Az fájt. Meg a gyökérkezelés is amit arra kaptam. A foghúzás nem fájt. De lehet hogy ez egyéni.
2021. aug. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne menj el, mert kibírhatatlan pokoli szenvedés vár rád. Nem fogod kibírni.
2021. aug. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne ijesztgesd már. Szétrohadt fog húzása lehet necces, de most nem erről van szó.
2021. aug. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Most jöttünk haza a fogászattól, és nem húzta ki a fogorvos a fogamat, csak mintát vett, hogy megtervezzék nekem a fogszabályzót. A mintavétel nagyon kellemetlen volt! Hányingerem volt, miközben vették a mintát, de öklendezni nem öklendeztem, mert nagyon mélyen vettem levegőt az orromon keresztül. Ezek után az fogorvos elküldött fogröntgenre, hogy megállapítsa, hogy mit kell a fogakkal csinálni a későbbiekben. De én bevallom, hogy teljesen felesleges volt félnem, és soha nem is szabad félni a fogorvosoktól. Augusztus 23-án kell visszamennünk megbeszélésre, hogy mi legyen a fogakkal a jövőben. :)
2021. aug. 5. 13:46
 10/14 anonim ***** válasza:
6%

Hát egy xaros mintavétel után embereskedsz itt?

Igenis kell egy kicsit tartani tőlük, nekem már volt, amikor gyulladt fogat húzott, hogy azt hittem bexarok.

2021. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!