Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon ciki, hogy 15 éves...

Nagyon ciki, hogy 15 éves vagyok és fogkövem van?

Figyelt kérdés
én még nem láttam ilyen koru fohkövel:S:S minden körzeti le tudja benni?
2008. dec. 9. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Alkat kérdése is. És függ attól rendesen mosol-e fogat.

Nem ciki, másnak is volt már. Van akinek 12 évesen van, van akinek 30 évesen van akinek soha. Ha elmész egy fogorvoshoz ő majd leszedi neked, nem fáj.

2008. dec. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

huye valasz, de az a ciki, ha nem mesz el fogorvoshoz, es nem szedeted le.

szerintem sokaknak van, de leszedetik. minden korzeti orvos le tudja, en a feleves rutinlatogataskor szedetem le, utalom is rendesen, dehat muszaj

2008. dec. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
mier lenne ciki? nekem mar 14 evesen teljesen kilyukadt az elso ket fogam es azota korona van a helyukon. Jo, teljesen igazinak tunnek, de en mar 22 eves letemre tobber voltam fogorvosnal mint a csaladom osszes tagja egyuttveve.
2008. dec. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem örökletesen rosszak a fogaim.(gyengék,törnek le.)21éves létemre.nem volt még fogkövem,de amikor középsuliba elsőben voltunk a fogásazaton,ott nagyon sok osztálytáramnak volt,és le is szedték!
2008. dec. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogkő nem attól függ, hogy rendszeresen mosol e fogat! Hiába mosod, ha görbék alul, mivel nem egyenletes, ott kialakulhat fogkő! Amúgy 16 éves vagyok, évente 1* járok leszedetni!
2008. dec. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp le kell szedetni. Nem hiszem, hogy fáj. Alkati, genetikai kérdés, hajlam. Én 27 vagyok és szerencsére még sosem volt.
2008. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az előzőhöz társítom még: a fogkő kellemetlen szájszag fő okozója. Szuper, hogy nincs fogkövem, de sajnos elég romlékonyak és sérülékenyek a fogaim. Rendszeres "vendég" vagyok a fogorvosnál.
2008. dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
természetes,hogy van fogköved,van akinek nincs,sok mindentől függ,igen,alkati kérdés is ez.Az a nem természetes,ha nem érdekelne,egyre több lenne,és emiatt a fogaid megsínylenék ezt,és szuvasodhatnak.Irány a fogorvos,és szépen eltávolítja majd neked.Eccerűűű
2010. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!