Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ert mar sorozatosan annyi...

Ert mar sorozatosan annyi trauma fogorvosnal, hogy inkabb ugy dontottel, nem keresel ujat, nem mesz tobbet, hanem megvarod, meg kirohadnak a fogaid?

Figyelt kérdés
Erzestelenites nelkuli furas, gyokercsatornaba torott tu, elfertozodott implantatum, benthagyott bolcsessegfog-gyoker utan...
2021. aug. 19. 01:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt, bent hagyott gyökér is, gyökércsatornába törött tű is, érzéstelenítés nélküli gyökérkezelés, borzalmasan beadott injekciók, stb., rengeteg rossz élmény, de nem hagytam elrohadni a fogaim, inkább kerestem mások által ajánlott kíméletes és jó fogorvost, de sajnos állandó keresésében vagyok, mert akiket találtam, azok mind elmentek onnan egy idő után.
2021. aug. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha több orvosnál sorozatosan érnek ilyen "balszerencsék", akkor nagyon el kellene gondolkodni, hogy nem az orvosokkal van a baj - mivelhogy a szájban lévő állapotok legalább annyira a hordozó felelőssége is. Ha pedig mindez egy orvosnál történt, akkor értelemszerűen célszerű lenne váltani. Más kérdés, hogy például a gyökércsatornába törött tű nem műhiba, az sajnos előfordul, nem egzakt tudomány.
2021. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát igen... van pár gyökér fogorvos... de minden szakmában vannak rosszak és jók!
2021. aug. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez műhiba volt, beszélgetett egy másik orvossal a fogorvosnő amikor a tűvel tisztította a gyökeret és oda sem nézett mit csinál, a beszélgetőpartnere felé fordult, akkor tört bele. A szájban levő állapotok sajnos sokszor a megfelelő fogmosás, fogselyem használata, stb., ellenére is lehetnek rosszak, főleg ha egy kívülről teljesen egészséges fognak a gyökere gyullad be, erről nem én tehetek.
2021. aug. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!