Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A Parodontax fogkrémek közül...

A Parodontax fogkrémek közül melyiknek van elviselhető íze?

Figyelt kérdés
Próbáltam több félét is de nem jövök rá melyik hat igazán és nincs undorító íze. Főleg ínyproblémákra kéne és friss leheletért. És ezt ajánlotta az orvosom is csak nem azt, hogy melyiket. Növényes vagy extra fresh is jó lehet? Parodontaxosok, nektek melyik jött be legjobban és eredményesen?

2021. szept. 2. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Nekem pont nem ajánlották, mert nem habzik és jobban irritálod a kefével az ínyed. Helyette meridol + corsodil.
2021. szept. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy tényleg nagyon sz@r íze van. Én először mikor vettem, na mondom jó sokba került biztos valami szuper varázscucc. Hát a belem majdnem kifordult az ízétől. Hát mondom csodás, olyan mérges lettem kidobtam a kukába azzal a lendülettel.
2021. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!