Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő közönként érdemes...

Mennyi idő közönként érdemes fogkefét cserélni?

Figyelt kérdés
Kb másfél éve hordok állandó fogszabályzót, és amióta meg van egy fogkefét használok amit még a doki adott. Azt feltételezem hogy ez nem túl higénikus, és hogy szereznem kell majd egy újat, de kíváncsi vagyok hogy ennek lehetnek - e egyéb veszélyei. A fogaim állapota elvileg jó, az orvos legalábbis nem mondott legutóbb semmi arra utalót hogy probléma lehetne bárhol is. Ilyen speciális fogszabályzóhoz való fogkefét csak orvos tud adni vagy esetleg lehet rendelni valahol?

2021. szept. 4. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
3 havonta kell cserélni, bármelyik drogériában kapható.
2021. szept. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyszer azt láttam kirakva pont a fogszabályzósnak a rendelőjében, hogy 3havonta érdemes cserélni a fogkefét. Ilyen 4évszakos képek voltak kirakva, 4 részre volt osztva, és minden évszakhoz egy fogkefe volt, hangulatos kis kép. :):)
2021. szept. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért itt más tényezők is vannak, betegség után nem árt cserélni, hacsak nem sterilizálod a fogkefét. Simán visszafertőzheted magad vele.
2021. szept. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!