Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sajnáltátok vagy örültetek...

Sajnáltátok vagy örültetek neki, mikor levették a fogszabályzótokat?

Figyelt kérdés
Nekem egyrészt fura lesz, mert már nagyon megszoktam, hogy rajtam van és jól is néz ki. Másrészt viszont megkönnyebbülés, hiszen végre ehetek felszabadultan anélkül, hogy féljek attól, hogy letörik valami és lenyelem (volt ilyen).
2021. szept. 7. 07:27
 1/1 anonim ***** válasza:

2 éve van fogszabim és még 2 évig marad ( 18 éves koromig )

Én biztos , hogy sajnálni fogom . Én meg szerettem ez is egy ugyan olyan különleges kis dolog mint a szemüveg vagy éppen egy tetoválás.

Én az első hónap után felszabaultan eszek , persze van amit óvatosan kell , de az nem zavar .

Mondták , hogy fogszabályzóval pisztáciát nem ehetek , hát de én imádom a pisztáciát így nem nagyon érdekelt az első hónap után. Amit meg kívánok azt eszek .

Le kopogom eddig 1x jött le az egyik brekett de a kis gumi fogta azóta sem esett le egy sem .

Az is ami le esett azt rántott hússal sikerült le szedni .

Mondta a doki , hogy el mondta direkt mit nem kellene ennem szüleim annyit mondtak neki , hogy ha valamit meg kívánok ha lehet ha nem én akkor is azt eszek . Amikor mondta a doki , hogy 18 éves koromig biztosan rendbe lesz hozva a fogam és akkor le kerül én akkor mondtam , hogy nem akarom hogy le kerüljön

2021. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!