Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelt fognál meddig...

Gyökérkezelt fognál meddig normális a fájdalom?

Figyelt kérdés

Tegnap gyökérkezelték a fogam, mert előző nap hirtelen nyilalt bele a fájdalom. Muszáj is voltam, mert este repültem. A doktor tisztított és ideiglenes gyógyszeres tömést tett bele.

Estére újra fájdogált a fog, nem olyan intenzíven és hajnalra egyre inkább enyhült.

Ez még belefér egy-két napig? A megbolygatástól lehet?



2021. szept. 10. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan kiszedték, max pár nap.
2021. szept. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem osszesen 5 napig fajt a legelso kezeles utan, az elso 3 napon nem birtam ki egy percet se fajdalomcsillapito nelkul, annyira. Viszont az orvos is tobbszor megnyugtatott, hogy jol sikerult, jol nez ki a fog, illetve amiota mar befejeztek, semmi gond vele.
2021. szept. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, mert fájdalomcsillapítót kell bevennem még mindig, de akkor türelmesebb leszek. Jövőhéten meg elvileg lezárja már.
2021. szept. 10. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!