Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pár napja a szemfogamat...

Pár napja a szemfogamat gyökérkezelték, mely korona alatt van. Végleges töméssel lezárták. Még mindig fájdalmas, a terület, ez normális, vagy már el kellett volna múlnia fájdalomnak? Inysorvadásom is van sajnos. Köszönettel: Zsuzsi

Figyelt kérdés

2020. okt. 5. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A gyökérkezelés után rögtön beletették a végleges tömést? Mert a gyökér bolygatása után normális, hogy fáj, de nekem a végleges tömés később szokott lenni és akkor már nem. De lehet, hogy neked az ínysorvadás megkomplikálja a dolgokat.
2020. okt. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Néhány napig normális, még sima tömés után is az enyhe fogfájdalom.

Ami nem normális az az, ha esetleg elkezd dagadni az érintett terület, vagy az arcod. (Én így jártam, mert nem volt sikeres a gyökérkezelés, és begyulladt.)


Szóval, ha nem erős a fájdalom, és nem áll fenn egész nap, akkor szerintem nincs miért aggódnod. Viszont ha huzamosabb ideig fáj, akkor én visszamennék a helyedben.

2020. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!