Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen gyógyszer van ami...

Milyen gyógyszer van ami olyan erős hogy megszünteti ezt a borzalmas fogfajast?@

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a fogam annyira hogy már alig bírom.
2021. szept. 10. 12:00
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%

Pedig így van. Egy sima szuvas fog okozta erősebb fogfájás az nem sürgős kategória.

Az a baleseti sérülés meg ha ömlik vér.

2021. szept. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Thunderfairy ***** válasza:
Ha ennyire rossz a helyzet kérdező akkor sürgősbe mehetsz azonalra időpont nélkűl is. Én is mindig így járok, csak ha már sürgős. Ilyen esetnél meg kell mondani hogy nem tudsz várni és akkor mehetsz azonalra is.
2021. szept. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Többen írták már előttem, és végülis ez a kérdésed: A Flector a legerősebb fájdalomcsillapító, ami fogfájásra is használ, max. 4 órára, ha annyira fáj, hogy nem bírsz egyhelyben maradni, de vényköteles, nem veheted meg csak úgy a gyógyszertárban. Aztán már az sem használ.

Szóval: Minden nagyobb városban van fogorvosi ügyelet. De ott általában húznak, mást nem nagyon csinálnak.

Tudom milyen az elviselhetetlen fogfájás, "részvétem".

2021. szept. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Be megyek a sürgősségire hátha ott SEGÍTENEK és CSINÁLNAK valamit.
2021. szept. 10. 12:47
 15/32 A kérdező kommentje:

13

Köszi.


A flectorpor sajnos nem használ már volt felirva de nem segít max kicsit úgy húsz percre.

2021. szept. 10. 12:50
 16/32 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint a sürgősségi ok a fájdalom és a vérzés.

Kérdező, én odamennék rendelési időben a körzeti fogorvoshoz, hogy fáj a fogam, sürgősen kell tenni valamit. 99%, hogy nem fog elhajtani.

2021. szept. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne a sürgősségire menjél, hanem olyan fogászati rendelésre ami sürgős problémákkal fogad. A sürgősségin el fognak hajtani pl: Szegeden vannak ilyen rendelők nem írtad hova valósi vagy. Ha a flector nem hat próbálkozz algoflex dolo forteval, vagy cataflammal.
2021. szept. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha elmész maszekhoz
2021. szept. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Ha fáj a fogad azonnal fogadnak mindenhol, vagy ha nem azonnal, de aznap mindenképpen.

Legtöbb fogfájás átüti a fájdalomcsillapítókat nem nagyon lehet vele mit kezdeni. Nem lehet kibírni napokat. Ugyanis aludni se fogsz tudni. És más egyéb finomságokat is okoz.

Fogfájással nem játszunk, meg nem szarakodunk...

2021. szept. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek 19-essel. Legrosszabb esetben utolsónak hagy téged és végigvárod a rendelést. Ezt várd ki türelmesen, és gyakorlatilag biztos, hogy aznap foglalkozik a fogaddal (nem biztos, hogy egy alkalommal le is zárul a kezelés).


Nekem egyszer hétvégén kezdett el fájni a fogam. Nem állandóan, hanem időnként hullámokban jött a fájdalom, de olyan, hogy akkor le kellett ülnöm, félbe kellett hagynom, amit csinálok. Pl. autót vezetni nem mertem volna így. Szóval hétfőn bejelentkeztem a maszek fogorvosomhoz, keddre kaptam is időpontot. Elmentem. A fogorvos megnézte, és azt mondta, hogy ettől akár szájzárat is kaphattam volna.

Szóval tényleg nem szabad várni a fogfájással egy hetet. (Amúgy csodálkozom, hogy pont vasárnapra adtak időpontot.) Menj el még ma a körzeti fogorvosodhoz, ha még nem ért véget a rendelése.

2021. szept. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!