Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megváltozott az arcod fogszabá...

Megváltozott az arcod fogszabályzás után?

Figyelt kérdés

Észrevettétek, hogy szemből, oldalról megváltozott az arcotok fogszabályzás után?

Pl. Az állatok kicsit megszélesedett, vagy keskenyebb lett, esetleg oldalról egyenesebb lett?



2021. szept. 20. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert ugyan a fogaim kuszak voltak, de harapasbeli problemam nem volt. Azoknak valtozik leginkabb, akiknek valamilyen durva harapasuk van.


Tehat ilyesmire gondolok (vigyazz, fogas kepek :D) :


[link]

2021. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nekem kuszák a fogaim és mélyharapásom is van, akkor van esély rá, hogy valami megváltozik?

2021. szept. 20. 14:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez pl egy tipikus mélyharapásos eset.


[link]

2021. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt harapasbeli problemam, megis valtozott egy kicsit az arcom. De lehet csak oregszek :D
2021. szept. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi változott az arcodon?:)
2021. szept. 20. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szelesebb a szam, nem olyan csucsori, mint elotte. Igy a mosolyrancok is kicsit megvaltoztak.
2021. szept. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen. Az allkapcsom előtte el volt csúszva jobbra, ugy nézett ki mintha fel lenne dagadva az arcom, a fogszabályozas után viszonylag szimmetrikus lett. Ezen kívül mivel szélesebb lett a fogsorom, a szám sem tűnt olyan idetlenul kicsinek mint előtte.
2021. szept. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!