Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Még mindig kell a védettségi...

Még mindig kell a védettségi igazolvány?

Figyelt kérdés
Augusztusban behoztak valamit, hogy kártya nélkül nem is lehet elmenni fogorvoshoz. Magánúton sem. Körülbelül 1 hete letört a fogambol egy darab, azóta úgy fáj, hogy majdnem minden este sírva, és fájdalomcsillapítóval alszom. Kell még a kártya, hogy ellássanak, vagy ha már bepisilek a fájdalomban, surgosnek nézik és kihúzzák?
2021. okt. 6. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol kell. Hívd fel a rendelőt és kérdezd meg. Én voltam sürgősségin és magánorvosnál is, a sürgősségen ordibált velem az orvos, de leszartam.
2021. okt. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Tehát ordibált velem, hogy miattam fognak megpusztulni, de azért ellátott. Nem igazán értem, mitől pusztul meg, ha be van oltva. Az védi őket, nem? Fuck logic...
2021. okt. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Sürgősségi ellátást kaphatsz (húzás vagy gyökérkezelés megkezdése). Minden további lépéshez ha nincs védettségi kártyád, kell 48 órán belüli pcr teszt + aznapi gyorsteszt.


Vagy B megoldás, hogy könyörgöm bízzál az orvosok kb. 99%-ában, aki már múlt télen, amint lehetett beoltatta magát, és egyik se változott gyíkemberré.

2021. okt. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Pár hete azt mondta az egyik assszisztens, hogy magánba nem kell igazolvány, körzetishez kell
2021. okt. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Magán orvosoknál érdeklődj, ott nem mindenki kér.

Amúgy meg jövő nyárig megmarad ez a rendelet, hogy csak oltókártyával mehetsz sztk-s fogorvoshoz.

2021. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én magánba járok, ott nem kérik.
2021. okt. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pont ma voltam körzetisnél, mivel kicsit meg vagyok fázva (előre jeleztem, le sem vettem a maszkot). Szerdán megyek húzásra, tehát invazív beavatkozás. Ennek ellenére meg sem kérdezték, van-e védettségi kártyám (egyébként van). Szóval ez teljesen fogorvosfüggő ezek szerint.
2021. okt. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!