Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak ha úgy kapok...

Mit csináljak ha úgy kapok munkalehetőséget, hogy az adott fogászati időpontban dolgoznom kellene?

Figyelt kérdés
Szóval kaptam fogászatra időpontot kicsit bonyolultan de pont így hétfő délelőttre mert gondoltam nem lesz gond, nincs még fix állásom de ha lesz addigra akkor mit tegyek? Fel kell hívni őket, hogy adjanak délutánra időpontot mert délelőtt úgy adódott hogy dolgozok? Meg van a számuk.

2021. okt. 6. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha mindenképp dolgoznod kell/lehet/szeretnél akkor, úgy természetesen hívd fel őket, hogy sajnos nem jó az az időpont, kérnél egy másikat.

De én a munkahelyen mondanám, hogy hétfő délelőtt nem jó, lehet-e kedden kezdened.

2021. okt. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nincs fix állásod (ahogy írod), nem túl valószínű, hogy hétfőre lesz.

Ha mégis, akkor nemes egyszerűséggel megmondod, hogy a hétfő reggeli kezdés neked nem jó, mert fogászatra kell menned.

A fogászat nem fog tudni egy délelőtti időpontot elcserélni egy aznap délutánira.

2021. okt. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
Ha nincs még munkád, akkor előre miért aggódsz ezen?
2021. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!