Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Autizmus spektrum zavar,...

Autizmus spektrum zavar, szociális szorongás, iskolai közösség utál, de munkában otthonos vagyok. Jól, kitartóan, pontosan dolgozom, bármit megteszek. Képesítésem nincs. Milyen MUNKALEHETŐSÉG áll rendelkezésemre?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
segédmunka?
2012. júl. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem te inkább introvertált tehát befelé forduló tipus vagy a közösséget illően de ez nem olyan nagy baj.Az h milyen munkalehetőség van számodra az attól függ h milyen munkaterületen keresel tehát hogy milyen képzettséged van.
2012. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nyilván nem olyan ahol ügyfelekkel kell kapcsolatban lenni, de rengeteg fajta betanított munka van ahol szinte egyedül dolgozol
2012. júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ez engem is érdekelne. Egyébként az ilyen emberek az informatika területén jobbak. Az Autizmus alapítvány egyébként szokott segíteni az elhelyezkedésükben, legalábbis neten ezt írták.
2012. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!