Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bemenjek-e dolgozni maszkban,...

Bemenjek-e dolgozni maszkban, ha feldagad az arcom a fogam miatt?

Figyelt kérdés

Betömték ma egy fogam, ami nem fájt, csak lyukas volt. Estére nagyon megfájdult, kicsit duzzadt is lett az arcom. Bevettem fájdalomcsillapítót, most jobb.

Ha csak fáj, akkor bemenjek dolgozni és várjak pár napot, hátha elmúlik? Ha duzzadt is az arcom, akkor beveszek fájdalomcsillapítót és felveszek maszkot, hogy ne látszódjon és délelőttre bemegyek dolgozni, utána megyek a fogászatra, úgyis csak délután vagy rendelés, szerintetek megfelelő ez így? Vagy nem szoktak az emberek ilyen probléma mellett bemenni dolgozni?



2021. okt. 11. 20:29
A kérdező szavazást indított:
mások is mennek így dolgozni, menjek
ilyen problémákkal hagyjam most a munkát
csak ha beduzzad akkor ne menjek dolgozni
ha fáj, akkor se menjek dolgozni
9 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél rá jégzselét, öblögess kamilla teával.

Nyugodtan menj maszk nélkül. Mikor nekem a bölcsességfogam durrant be és feldagadt az arcom, én is maszk nélkül volt, az embereket is így szolgáltam ki. Nem kell ezt szégyellni, de ha neked könnyebb, mert szégyelled, akkor vegyél maszkot. A te döntésed.

2021. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyökérkezelés volt, olyan az arcom jobb fele, mint egy hörcsögé. Én sem tudom, bemenjek e :( Max "megmutatni" magam, aztán ha fáj, hazajövök. De érezzék, hogy nem lógni akarok :(
2021. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak kicsit dagadt, akkor bemennék. Nekem bölcsességfog műtét után dagadt be az arcom kb háromszorosára, na azzal nem mentem 2 napig, 3. napra vállalható lett
2021. okt. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!