Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megfázottan bemenjek dolgozni?...

Megfázottan bemenjek dolgozni? Folyik az orrom, kapar a torkom és fáj. Tegnap haza lettem küldve munkából az egyik helyen azzal az indokkal, hogy bárkit lefertőzhetek, ha netán koronás vagyok.

Figyelt kérdés
2021. szept. 17. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ha tegnap hazaküdtek, ma bemehetsz?

Inkább hívd fel az orvost.

2021. szept. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki beteg az maradjon otthon. Meg ha nem is Covid akkor is megfertozhetsz mast es akkor az is kiesik a munkabol.
2021. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%

Furcsa, amikor én Covid előtt bementem úgy dolgozni, hogy megvoltam kicsit fázva, kapart a torkom, köhögtem és folyt az orrom, a kutyát se érdekelte, hogy most mi van velem. Ergó, dolgozhattam és nem küldtek haza, ja és senki nem lett beteg a környezetemben, egy dolgozó se.


Komolyan, az emberek már annyira irányíthatóak és befolyásolhatóak lettek, hogy már egy sz..ros náthától is úgy félnek, mintha pestisről vagy lepráról lenne szó.

2021. szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából kell a pénz, csak ma Bőrgyógyászatra se engedtek be.
2021. szept. 17. 14:31
 5/10 anonim ***** válasza:
21%

Ha nem kemény fizikai munkáról van szó, amiben felhevülhet a test hőmérsékleted, akkor nem árthatsz talán magadnak sem.


Meg ha nem huzatos helyen kell dolgoznod. Azt meg kell érteniük, hogy neked kell az a pénz...

2021. szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. Tegnap az Etele pláza megnyitóján negyvenezer ember volt. Egy koncerten nem voltak ilyen sűrűn az emberek. Ha ez nem gond, akkor te is nyugodtan bemehetsz.
2021. szept. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem értem s nem értettem régen sem azokat az embereket akik fertőző betegségben szenvednek miért mennek kozosségbe? Miért kellene h a másik kiessen a munkából miattad? Vagy ne adj isten még rosszabb. Miért nem érzel felelősséget a kollégáid iránt? Persze kell a pénz, de hidd el a masiknak is ugyanúgy kell, s masodsorban az egeszseget se veszélyeztesd a masik embernek. Aki beteg az maradjon otthon s kúrálja magát mindaddig amíg munkaképes állapotba nem lesz. Masnak ugyanugy nem kifizetodo az h a kollegaja miatt lerobban s tappenzre kell mennie meg mondjuk még másik 5 kollégának. Gondold ezt át maradj otthon s gyógyulj.
2021. szept. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Aki képes egy pitiáner kis náthával otthon maradni, az igen gáz ember.
2021. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg az is gáz aki a másikat lefertőzi.
2021. szept. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, miért is maradna otthon valaki 2-3 nap alatt helyre kupálódni, amikor hetekig is húzhat egy náthát, megbetegítve a környezetét is. Persze ezek az emberek arra sem képesek, hogy ha már bemennek dolgozni, maszkot húzzanak.
2022. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!