Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van Fogászati Panasztestület...

Van Fogászati Panasztestület ahol panaszt tehetek egy fogorvos ellen?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ahol én lakom, minden rendelő, orvos, gyógyszertár, fogorvos... tehát minden hova ki van ragasztva,hogy hova lehet fordulni panaszért! Tehát menj vissza és nézd meg, ott tudsz panaszt tenni, ha nem, akkor sztem az önkormányzatnál fognak segíteni. De tulajdonképpen sztem ez is az orvosi kamara dolga,vagy hasonló.Mindegy a lényeg,hogy menj vissza és nézd meg ki van e írva ilyesmi!

Mi történt egyébként?

2010. szept. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Neten próbáltam nézni, hogy ilyenkor tényleg hova fordulhat a beteg de nem találtam semmit sem. A probléma az lenne,hogy több tagú pótlást csináltattam mivel az egyik fogamat ki kellett húzni(ráadásul pont elől)Semmilyen panaszom nem volt a fogaimmal, semmilyen fájdalom a kezelés előtt. Amikor lecsiszolta a fogaimat akkor viszont el kezdett fájni. Ezért gyökérkezelés történt. Mindez júliusban történt. A hidat egy összegben ki kellett fizetnem (majdnem 200 000Ft). Ideiglenesen felragasztotta de nekem úgy fájt, hogy számos alkalommal vissza kellett mennem. Össze vissza cserélgette a tömést és közben leszedte a hidat és csak úgy visszadugta nem ragasztotta fel. A végén amikor még mindig fájt mondta menjek el szájsebészhez. Megtörtént. A két egymás mellett lévő fogam be volt gyulladva és rezekálták. De a fogak még mindig fájnak. Szinte alig birom elviselni a hidat, alig birok beszélni és persze fáj. Amikor felhivtam akkor csak annyit mondott, hogy ha fáj menjek vissza a szájsebészhez aki közölte nem tudja mit tud még értem tenni. Nagyon fel vagyok háborodva. Kifizettem egy zsák pénzt, előtte semmilyen bajom nem volt a fogaimmal most meg csak szenvedek már hónapok óta és még utazni sem tudtam. Kértem más fogorvostól tanácsot aki szerint biztosan van még bent valami ideg máskülönben nem fájna. Illetve mondta, hogy ha csak igy van fent ragasztás nélkül a hid akkor ugye közben nem zár rendesen és szuvasodnak a fogak. Ha esetleg ki kell húzni a fogamat akkor ugye a hid nem jó és megint fizetnem kell több száz ezret egy új hidért?

2010. szept. 2. 12:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel a Fogorvosi Kamarát(neten megtudod nézni) és ott valószínűleg tudnak majd neked segíteni.

Elég szomorú, ami történt veled, sajnállak.:(

De minél hamarabb kell intézkedned. Kitartást!

2010. szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de az orvosok munkájára nem minden esetben van garancia.


Ettől függetlenül valóban felháborító a hozzáállása az orvosodnak a problémádhoz.


Szerintem a híd helyett inkább próbálj fogpótlást (implant) csináltatni ha esetleg elveszítenéd a fogad.

2010. szept. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én a Petz Ferenc utcai Csepeli Fogászatra fogok panaszt tenni a Fogorvosi Kamaránál, mert gusztustalan, ami ott folyik; fércmunka, aztán hazudozás, a dokumentálás teljes hiánya, nincs számlaadás stb.
2013. szept. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gabriella 19 válasza:
Lábatlanon olyan a fogászati ellátás,hogy:Engem harmadjára küldenek haza fogászatról úgy hogy fáj a fogam és nem válalnak,azt a választ kapom hogy ha nagyon fáj menyek a sürgöségire. 10- 18 óáig van rendelés.én fél kettőkor mentem oda,és elküldtek azzal a válasszal,hogy sok a beteg nincs ideje,sok az időpontos.
2016. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!