Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogászati gócnak milyen...

Fogászati gócnak milyen tünetei lehetnek, ami alapján nem feltétlenül gondolnánk fogászati problémára?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi elsősorban.
2021. okt. 21. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősömmel múltkor találkoztam és nagyon szarul nézett ki. Azt mesélte, hogy piros foltok jelentek meg az arcán és a kezén, egyre rosszabbul volt, az ízületei is elkezdtek fájni, össze vissza járta az orvosokat de nem találtak semmit. Elment magánba 2 napot végigült a váróban és kiderült hogy a fogai alatt góc van de az az érdekes, hogy nem rossz fog alatt és nem fájt. Kihúztak 4 fogát és jobban van. De akkor nem bírt fent lenni, feküdt sokat. Ezt mesélte, és láthatóan fogyott is sokat pedig nem volt kövér, átlag testalkatú.
2021. okt. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 B2man ***** válasza:
100%
Egy gyulladt fog nekem foltos hajhullàst okozott...
2021. okt. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Én úgy tudom hogy a fogászati góc pont emiatt alattomos mert alig van tünete, ha pedig már van akkor már régóta ott lehet és csak súlyosbodhat. Neten rákeresel biztos feldob olyan oldalt ahol leírja részletesen miket okozhat.

Ezért mondják a fogorvosok hogy menni kell rendszeresen szűrésre.

Röntgent is érdemes legalább 2 de inkább évente megejteni, mert sok minden kiderülhet belőle. Nekem volt gócom, eléggé elterjedt és szájsebészeten kellett kiműteni, hát nem kívánom senkinek.

2021. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!