Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hétfőn megyek Fogorvoshoz....

Hétfőn megyek Fogorvoshoz. Elülső fogamat fogja tömni. Fájni fog a szuri? Vagy nem feltétlenül? Vagy olyan érzés lesz mintha orrba vágnának?

Figyelt kérdés
2016. szept. 17. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Mint egy erosebb szunyogcsipes.
2016. szept. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nekem is tömve volt az első négy fogam még régebben. Szerintem az egész dologban a szuri a legrosszabb, a többi dolog csak egy picit lesz kellemetlen,de nem fogsz érezni semmit.:) Evvel most nem ijesztgetni akarlak, csak annyit, hogy ha már a szurin túl vagy, akkor a "nehezén" is.:D Nyugi, örülj, hogy tömni kell, és nem húzni! ;)
2016. szept. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem eddig egyszer nem adtak injekciót töméshez. Pedig (sajnos) 10 fogam tömve van!
2016. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szuri nélkül szerintem kibírhatatlan.
2016. szept. 17. 22:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem kérek soha szurit, pedig nem kis lyukak voltak a fogamban. Az injekció jobban fáj, mint a tömés.
2016. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igaz :D Nekem sem kis luk volt sokszor, de inkább fájjon 1-1 pillanatban mint az a fene rossz érzés a tűnél, meg az hogy még fél napig zsibbadjon az arcom...
2016. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Orvostól és tű vastagságától is függ, hogy fájni fog-e a szuri és attól is, hogy hová adja az injekciót, nekem volt már nagyon fájdalmas és volt olyan is, amit meg sem éreztem.

Amúgy én sem kérek fogtöméshez injekciót, mert utálok órákig zsibbadni.

2016. szept. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül fog fájni, inkább feszítő érzés, mint az oltás, csak sokkal véknyabb tűvel, nem kell aggódni. Én kétszer voltam fogtömésen, mindkétszer kaptam szurit, mert a tövénél volt a lyuk, nem a tetején, mondta az orvos, hogy ebben az esetben nem kellemetlenebb a szuri mint a tömés. Nagyon jól megcsinálta, nem fájt nagyon, pedig félek a tűktől. Nem lesz olyan érzés, mintha orrba vágnának, ne aggódj.
2016. szept. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nos voltam!Megvan csinálva túléltem.Kaptam szuritciót.Az sem fájt .Negydóra volt az egész cécó.Köszi hogy bátorított mindenki!Most minden fogam rendben van így.Mondjuk 1 hiányzik oldalt.
2016. szept. 19. 14:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Én mikor a felső foginamba kaptam szurit előre olyan volt, mintha az orromat bökné át, szólt is az orvos, hogy ezt fogom érezni. Nagyon rossz volt. :/
2016. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!