Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állami szájsebészeti ügyeleten...

Állami szájsebészeti ügyeleten még most is olyan a foggyökér eltávolítás mint régen?

Figyelt kérdés
Védővel és kalapáccsal szedik ki?Megkínozzák a beteget?Megjárja a poklot a beteg,mire kiszedik a rossz foggyökerét?

2021. okt. 27. 10:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Magánorvosnál voltam, de ilyen fájdalmakon alig mentem át életem során, mint itt. Nem tudom, hogy lehetett, de az injekció alig hatott. Nem kalapáccsal dolgozott ugyan, de valami tűvel piszkálta ki a gyökeret, és ha ideghez ért, borzalmas volt. Utána pedig valamilyen kis pálcikákat tett bele, egy lyukba többet is. Ez is, ha ideghez ért, mint az áramütés, olyan volt. Maga az orvos egyébként teljesen rendes volt, de valahogy technika nem fejlett még.
2021. dec. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag nem draga a magan fogorvos, szerintem 15 ezer kornyeken kiszedik a gyokeret. Nekem 50 ezerbe kerult 3 eve, de abban benne volt a gyokerkezeles, raktak be csapot, es egy mufogat is raktak be, ami ugy nez ki mint az igazi
2022. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!