Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem lesz baj,ha mindig halogat...

Nem lesz baj,ha mindig halogatom,tologatom a fogàszatot,amikor ugyanaz a fogam többször begyulladt màr és most is be van gyulladva màr két hete?

Figyelt kérdés
Mindig halogatom,ma azért nem mentem mert dolgoztam és fáradt voltam.Most viszont nem tudok aludni mert mintha egy gombóc lenne az ínyemen.Még az orromat se tudom kifújni a duzzanattól.Elmehetnék még most is,jár még a busz de már késő van és àlmos vagyok.Csak algoflex és szájvíz van itthon.

2021. okt. 27. 21:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondom majd holnap elmegyek.Aztàn màsnap megint azt majd holnap.Ès ez így megy màr két hete.Termèszetesen azért nem megyek mert félek.Attól félek,felvágják az ínyemet,kivèsik a foggyökerét,nem bírom a fàjdalmat.
2021. okt. 27. 21:27
 2/11 A kérdező kommentje:
Meg az is a baj hogy nem tudok aludni a gyulladt fogtól,másnap meg fáradt vagyok,fáradtan nem jó menni a fogorvoshoz.Ki kéne magam pihenni elötte és lelkileg felkészülni a tortúràra.
2021. okt. 27. 21:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél ki szabit és menj el orvoshoz. Lehet tőle bajod és több nap/hét, mire kapsz időpontot.
2021. okt. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Egy bizonyos pontig lehet tologatni: amíg nem fog rohammentő vinni a kórházba szepszissel. Ezt teljesen komolyan mondom: amint felmegy a lázad hívj mentőt! Sok helyen van éjszakai fogászati ügyelet is (Budapest - SOTE, Pécs, Debrecen, Szeged), vagy keresd meg a fogorvosod telefonszámát és nézd meg holnap mikor tudod legkorábban hívni.

Egyébként az a minimális kellemetlenség a fogorvosnál semmi, ahhoz képest amit most érzel. Pedig aztán annak ellenére hogy "állítólag" nem bírod a fájdalmat, elég sokáig kihúztad.

2021. okt. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
#4 Éjszakain max. fájdalomcsillapítót kap, ha nem élet-halál a fogorvos sem áll neki fáradtan kényes műveleteknek, ismeretlen embereken, akiktől bármit elkaphat. Nagy eséllyel csak egy rezidens lesz az ügyeleten egy egyetemistával.
2021. okt. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most azonnal elindultam!Nem merek vàrni holnapig az orromon àt már nem tudok levegöt venni!
2021. okt. 27. 22:41
 7/11 A kérdező kommentje:
4 nem mindig fàjt most sem fáj csak a gyulladás már az orromnál van.Ki se tudom fújni már pedig taknyos vagyok.
2021. okt. 27. 22:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Na mi lett vegul? Legkozelebb ne halogasd 😀
2021. okt. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz volt műteni kellett fölvágták az ínyem.Hiába adtak érzéstelenítőt éreztem a szúrásokat,vágásokat😥
2021. okt. 28. 02:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Legalabb tul vagy rajta!!
2021. okt. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!