Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mekkora baj az, ha két napig...

Mekkora baj az, ha két napig nem mosok fogat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok otthon 2 napig és elfelejtettem elhozni a fogkefém. Mennyire nagy baj, ha kimarad 2 nap fogmosás?

2021. okt. 27. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Attól még tudsz fogat mosni. Egyrészt kb. minden boltban tudsz aprópénzért fogkefét venni. Másrészt ha mondjuk egy erdő közepén vagy, akkor is meg tudod oldani mondjuk a törölköző sarkával meg egy kis fogkrémmel. A hatás nem lesz ugyanaz, de a semminél több. A legalapabb módszer pedig a fogkrém+az ujjad.

Jó, biztos nem fognak kihullani a fogaid két nap kihagyástól, de én nem érzem pl. magam jól fogmosás nélkül se reggel, sem este.

2021. okt. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Helyettesítsd almaevéssel és rágózással.
2021. okt. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
2 napon semmi nem múlik.. Ha van rágód, az jó.
2021. okt. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
én van hogy elfelejtek fogat mosni, vagy csak nincs kedvem, mégis tökéletesek a fogaim 30 évesen, genetika. Van aki meg állandóan mossa mégis xarok a fogai :D Amúgy azt vettem észre, hogy rendes kajálás után (rendes kaja->nem műzli meg ilyesmi :D ) olyan érzés mintha mostam volna fogat, mármint nem lesz mentolos a szám, de olyan érzésem lesz mint amikor reggel mostam fogat.
2022. jan. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4

Ne aggódj, lassú víz partot mos. Meg lesz ennek a böjtje. Nekem is épek a fogaim, de már az alapvető higiéném nem engedné, hogy elfelejtsek fogat mosni vagy puszta nincs kedvem hozzá hangulatomban ignoráljam. Ez gáz.

2022. jan. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
#5 pff na megszolalt a nagy bolcs. De aztan ne irigykedj hogy nekem jok a fogaim meg akkor is amikor oregen kar csak ennyi marad belolem a koporsoban
2022. jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Biztosíthatlak, hogy ilyen szájápolási rutin mellett egy darab fogad nem marad.
2022. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!