Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy fogok így enni?

Hogy fogok így enni?

Figyelt kérdés
Valószínűleg ki kell húzni felül kettő fogamat a nővérem mondta és ha így lesz akkor hogy fogok enni? És az injekció az érzéstelenítőt mikor beadják az fáj?

2021. okt. 28. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Leveseket eszel majd,es nyugi nem faj mikor beadjak az erzestelenitot.
2021. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem mindig fáj az injekció!

Úgy fogsz enni, mint eddig, csak azt az oldalt amíg be nem gyógyul próbáld hanyagolni

2021. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aha értem és hogy fog zajlani a folyamat? Mivel húzzák ki stb.
2021. okt. 28. 18:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt nagyon nem latod, meg nem is lehet tudni. Van, hogy elobb kette kell vagni a fogat, de nyugi, nem fogsz erezni semmit. Bolcsessegfog vagy miert kell kihuzni? Fogszabi miatt ne engedd, inkabb menjetek el masik orvoshoz!
2021. okt. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem csak figyelmetlen voltam és nem mostam de nem hiszem hogy ketté kell vágni csak simán kihuzzak
2021. okt. 29. 13:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Es nem lehet gyökérkezelni + tömni? Húzni ma már nagyon ritkán szoktak.
2021. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondom nem tudunk még semmit mert nem voltunk. De van egy harmadik fogam is ami felül rohadt picikét lehet hogy azt is kihuzzak.
2021. okt. 29. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!