Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihúzott bölcsességfog kihúzás...

Kihúzott bölcsességfog kihúzása után mikor lesz rendesen összeforrva a lyuk?

Figyelt kérdés
A jobb oldalinál már kezd helyrejönni de még érzem a lyukszerűséget viszont a bal oldalit ma húzták ki és annyira éhezek finom ételekre mint pizza, hamburger, kínai kaják de még ezen műtét után még hátra vannak a gyökér kezelt fogaim amikkel szintén nem ajánlott harapni, rágni közvetlen azokkal. Így ez egy szenvedéses folyamat lesz sajnos de legalább már nem fájnak a fogaim. Viszont hogy küzdjem le ezt a finom ételekre való éhséget? Mikkel helyettesíthetném amik szintén finomak de nem magosak sem darabosak, csípősek? A doktornő olyasmit mondott hogy több hét, akár 1 hónap is lehet mire rendesen helyrejön?

2021. okt. 28. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha még csak ma húzták, akkor legyél türelemmel:) Sokmindentől függ, nekem pl 3-4 nap után már rendbejött. Amint elmúlt a zsibbadás, ettem amit megkívántam, tejtermékek kivételével. Óvatosan, odafigyelve hogy ne menjen a seb közelébe étel. Nekem könnyebb helyzetem volt, nincs más kezelésre szoruló fogam, így nem tudom milyen ételeket ajánlhatnék neked.:( Kérdezz rá a dokidnál esetleg.
2021. okt. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1.Ma húzták de a másikat viszont 3 héttel ezelőtt így ezért is van ez nálam :D..a másik nekem is 3-4 nap alatt kezdett helyrejönni ahogy éreztem. Sőt arra jól is vigyáztam, semmi nem ment bele, nem gyulladt be, orvos is mondta szépen kezd forrni. :)
2021. okt. 28. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!