Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha egy fogon kívülről látszik,...

Ha egy fogon kívülről látszik, hogy belül fekete (átüt), akkor már csak a húzás marad?

Figyelt kérdés
Jó nagy tömés is van benne
2021. nov. 6. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak a fogorvos tudja megmondani.Fáj is,ha nem akkor miért huzatnád ki.
2021. nov. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Menj el fogorvoshoz és megmondja. Nekem a fele hiányzott egy fogamnak, gyökérkezelte, majd mintát vett és egyedileg legyártották a hiányzó részt, majd beragasztották.
2021. nov. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Voltam, azt mondta, hogy keressek egy másik fogorvost, mert ő a nagyőrlőkben nem jó és szerinte gyökérkezelni kéne, de nem tudja hogy menthető lenne-e.

Azért gondoltam a húzásra, mert úgy látszik, hogy belül az egész fekete, akkor meg egy hatalmas tömés lenne csak és mivel csak ott tudok enni simán széttörhet a fenébe

2021. nov. 6. 10:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor menj el egy másikhoz. Lehetőleg maszekhoz, az meg fogja menteni, ha menthető, csak akkor húz ha nincs más választása. Az állami simán kikapja, mert az egyszerű, megszűnik a panasz, le van tudva.
2021. nov. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Küldenél képet?
2021. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!