Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire lesz észrevehető az,...

Mennyire lesz észrevehető az, ha fogszabályozás miatt kihúzzák az egyik alsó metszőfogam?

Figyelt kérdés

2021. nov. 17. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre milyen választ vársz? Ahol volt régen a fog, értelemszerűen most nem lesz semmi. Az alsó fogsor látszik, amikor beszélsz, így igen, észrevehető lesz. Nálam kb. 2 hónap múlva lett kisebb a "rés".
2021. nov. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy amikor már leveszik a fogszabályzót és már összehúzodtak mennyire lesz szembetűnő, hogy például az egyik oldalsó metszőfog hiányzik.
2021. nov. 17. 21:28
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem tudom normálisan elmagyarázni 😅😅
2021. nov. 17. 21:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Na, így már értem. Azt nem írtad bele a kérdésbe, hogy már a fogszabályozás utáni állapotról van szó. 😃 Nekem a fogak torlódása miatt húzták ki az egyik oldalsó metszőfogamat (katasztrofálisan álltak, nem fértek el). Az most egyáltalán nem látszódik.
2021. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Valószínűleg nekem is ki kell majd húzni és eléggé félek tőle, de most egy kicsit megnyugodtam
2021. nov. 17. 21:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is nagyon paráztam miatta... Az elején zavart, hogy ott egy rés, de egy-két hét után túltettem magam rajta. Senki sem tette szóvá. Nekem egy mintát is csináltak, amit formába öntve megkaptam. Azon látszódott, hogy a "végleges állapot" hogyan fog kinézni. (Ez "láthatatlan" fogszabályozó.)
2021. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért fura, ma már nagyon extra esetekben húznak csak. Vagy ez TB alapú hagyományos fogszabi?
2021. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem, nagyon feltorlódtak és muszáj húzni, hogy normálisan elférjenek.
2021. nov. 17. 21:55
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha indokolt, akkor húznak. Nem tudom, hogy milyen a kérdező fogsora, de nekem is azért húzták ki az oldalsó metszőfogamat, mert nagyon összetorlódtak. Nagy nehezen így is fel lehet rakni a fogszabit, de a kezelés tovább tart és az eredmény sem lesz valami szép.
2021. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Pitts21-gyel (esetleg Damon Q-val) sem lehet anélkül? Járj utána, mert a húzás az utolsó utáni opció legyen.
2021. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!