Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzás 30 évesen hogy...

Fogszabályzás 30 évesen hogy működik?

Figyelt kérdés
Ilyen süsüs fogaim vannak, nem szerettem az éjszakai fogszabályzót, így maradt ilyen nagyon nem zavar, nem jegyezte meg senki, de milyen lenne ha megszabályoztatnám, jobb lenne utána, nem lenne erőltetett? Mennyi idő lenne?

2021. nov. 3. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Most már hagyd.
2021. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Ezekre mind fogorvosok tud válaszolni. Annyi, hogy mélyen zsebbe nyúlós a történet és 2 évig is eltarthat a folyamat.

Egyik kollégám is felnőttként csináltatott fogszabályozást, árt is kérdeztem, de elfelejtettem neki mennyi volt, de nagyságrendileg fél millió, ha nem több.

2021. nov. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

inkább 1

ha jót akarsz

önligírozós, lágy erővel működő jobb ilyenkor

2021. nov. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Pontosan ugy, mint gyerekkent.

Most komolyan mi ez a “most mar hagyd” hulyeseg, mintha a kerdezo 95 evesen akarna neki kezdeni (amihez meg annyi idosen is joga van, ha epp ezt szeretne es meg van ra a lehetosege).

30 evesen meg nagyon fiatal vagy, es igenis is csinaltasd meg, ha ugy erzed ez javit az eleteminosegeden, a magabiztossagodon es az onbecsuleseden.

2021. nov. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

3. Vagyok.

1 a millionak szolt, nem az első, helytelen válasznak...

2021. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Most inkább úgy érzem magam mint egy 145 éves:D(keveset aludtam)

Szóval azt sem tudom szebb lesz-e, mert nem olyan gáz csak kicsit kiugrik a fogam, de lehet van akinek ez tetszik, egyedi, miután beszabályozzuk olyan átlagos lesz, ezt nem tudom.

2021. nov. 3. 13:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Hat ez a kicsi tudod, milyen mértékegység... :D


De ez nem egyediség kérdése vagy kinézeté. Egészségügyi. Ha nem durva, lehet, nem izélném...de ehhez látni kellene.

2021. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Olyan mint a Süsünek, csak nincs benne akkora nyáriszünet. Szóval arányos csak a metszőfogam ki van billenve 5-10fokot. Nem lenne nagy különbség csak általános szögbe lenne.

Képet nem küldök mert már csaltam sokszor, miközbe nem engedélyezett a képfeltöltés.

2021. nov. 3. 14:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor nyilván a harapásod sem jó, ami később súlyos problémákat okozhat (fogkopás, fogvesztés, állkapocs problémák). Nekem most 29 évesen lett, önligírozó fém, 600 ezer lesz kb. az állításokkal. Minden forintot megért, 4 hónapja van fent, de felül már teljesen egyenes a fogsorom, összesen 1,5 a kezelés.
2021. nov. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1,5 év*
2021. nov. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!