Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van egy gyökérkezelt fogam,...

Van egy gyökérkezelt fogam, amelynél keletkezett egy piros kis hólyag, a szájpadlásomhoz közel. Na most a fogdokim ezzel továbbküldött egy ismerőséhez, aki egyben szájsebész is. Kérhetek ismét fogkőeltávolítást, ha egy hónapja csinálta a fogorvos?

Figyelt kérdés

...csak mert én még látom, hogy van a fogamon.


Illetve az egyik felső metszőfogam hátsó oldalán van egy kis mélyedés már vagy ezer éve, ezt már sokszor megnézettem a fogdokimmal, azt mondta, hogy az nem lyuk, nem szúvasodás, nem törés. Múltkor kértem, hogy kopogtassa meg, kívül megkopogtatta, nem éreztem semmit. Most viszont nem aktívan, de mintha éreznék valamit, de az is lehet, hogy ez már pszichés... A lényeg, hogy szeretném, ha még egyszer meg lenne nézve, kopogtatva :D viszont félek, hogy mi van, ha ez a másik doki kárt tesz benne.



2021. nov. 21. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebben az irományban egy konkrét kérdés sikerült találnom: "Kérhetek ismét fogkőeltávolítást, ha egy hónapja csinálta a fogorvos?"


Ha körzetes fogorvos, akkor azt 6 havotna támogatja a tb. Ha magán, akkor kérhetsz, legfeljebb azt mondja, hogy még nem kell.

2021. nov. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Magán. Az irományban a másik kérdés az lenne, hogy tehet-e kárt a fogamban, ha megkopogtatja? Pl. ha túl erősen.
2021. nov. 21. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!