Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meg vagyok fázva, lehet így...

Meg vagyok fázva, lehet így fogat húzatni?

Figyelt kérdés
Megfáztam, csak az orrom van bedugulva, kicsit köhögök. Kihúzathatom a bal felső hatosomat? (Előtte voltam orvosnál, mindenképp kuka a fog.) Már kb. 3 hete fáj, és most tudnék úgy elmenni, hogy a férjem szabit vesz ki, hogy vigyázzon a gyerekekre. Annyi még, hogy kicsit fáj a bal arcüregem, de gondolom a gyulladás miatt, ezt majd megemlítem a fogorvosnak is.
2021. nov. 22. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Kérdezd meg a forgorvost, de én bedugult orral nem mennék, mert nem tudnék rendesen levegőt venni.
2021. nov. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Normál esetben lehetne, de most totál értelmetlen intézkedések vannak, mintha az lenne a cél, hogy minél jobban szenvedejenek az emberek.
2021. nov. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ó, engem annyira nem érdekelnek az intézkedések, mármint...amúgy is mivel sürgős eset el kell, hogy lásson az orvos. Az orrdugulás csak reggel jelentkezik inkább. Én attól parázok, hogy nem fog megint vérezni vagy fájni, ha kifújom az orrom? Bár maximum kiszívom orrszi-porszival nyitott szájjal.
2021. nov. 22. 09:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, betegen nem illik elmenni. Ez a covidos időszak előtt is egyébként így volt, nagyon kivétel, ha már iszonyatosan fáj, de akkor eleve gyógyszer ugye.
2021. nov. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem engedte el a főnöke a férjemet szabira, úgyhogy nem is megyek.
2021. nov. 22. 13:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Köhögősen, pláne orrdugulással régebben se láttak el a fogorvosnál, épp azért, mert az orrodon kellene levegőt venned. Ráadásul a köhögés veszélyes is a beavatkozás alatt.
2021. nov. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fertőző betegen tényleg nem illik.
2021. nov. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!