Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek vágni kellett az inyét...

Akinek vágni kellett az inyét és belevàgtak a csonthàrtyàba mennyi idő után múlt el a fájdalom?

Figyelt kérdés
Sorstàrsakat keresek vagy bármilyen segítséget. Egy gennyes fog miatt az egyik metszőfogam fölött megvàgtàk a szajsebészeten az inyem de valószínűleg túl mélyre és mai napig fáj. Voltam már magán szajsebészeten, de azt mondta türelem, ez fél év is lehet mire begyògyul. Szóval folyamatos fájdalommal élek 4 hónapja, persze folyamatosan jobb de nem tudom valóban ennyi idő e vagy menjek tovább vele. Nagyon rossz, hogy ott pont elől van, mert mosolyogni se tudok annyira húzódik olyankor.

#Íny, szajsebészet, sutura,
2021. nov. 27. 20:22
 1/2 A kérdező kommentje:
Röntgenen nem látni már semmit, helye is már nagyon sokat gyógyult, csak ezaz állandó húzódó fájdalom van
2021. nov. 27. 20:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen, nekem az egyik bölcsességfogam kiműtése után volt ez. Hónapokig jártam a szajsebészetre, hogy csináljanak velem valamit, mert megőrülök. Nekem sem mutatott semmit a röntgen, de mivel tanácstalanok voltak (több orvos vizsgált), újra felvágták és kitisztították a sebet. Utána ugyanúgy fájt, antibiotikum stb. Emlékszem, ez az egész cirkusz novembertől kb következő év februárig ment, amikor egyszer csak elkezdett csökkenni a fájdalom. De utána még vagy egy évig megvolt időszakosan egy Tompa, kellemetlen sajgás a fogam helyén. Folyton azt mondta nekem is a szájsebész, hogy legyek turelemmel, mert mély csontseb keletkezik ilyenkor és ugyanolyan trauma éri a szöveteket mint csonttöréskor.
2021. nov. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!