Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Néha van valami fehér góc a...

Néha van valami fehér góc a számban, ami a torkomból ön fel, nagyon rossz íze van és büdös is. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem, hogy rosszul mostam fogat, és valami kaja maradék, de párszór a szó szoros értelmében felköhögtem.

Sokan írták, hogy nekik is volt, és sok olyan válasz érkezett rá,hogy inkább nem is minősíteném.Pl.Ha torokgyulladásom, egyéb hurutom lenne, gyanítom, hogy abból valami más is feltünne.


2010. szept. 5. 15:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várom a válaszokat, mert a családunkban is többünknél előfordul ilyesmi, és fogalmunk sincs, honnan kerül a szánkba, egyszer csak ott van, kb. gyufafej nagyságú. És jó lenne, ha tényleg értelmes válaszok jönnének.
2010. szept. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
korod? 15-17?
2010. szept. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Slejm a neve, és most kegyetlenül őszinte leszek: az a takony...
2010. szept. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Az genny gyulladástól. Ha akarsz, elmehetsz orvoshoz, de ha nem súlyos, nem muszáj. Próbálj meg szopogatni valami torokfertőtlenítő tablettát 3 napig, pl Septofort, Strepsils.
2010. szept. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
15:32. Ez egy kemény kis golyócska! Következő válaszolónak: gyulladás össze tud állni kemény golyóvá? Anélkül, hogy bármi náthás, torokfájásos tünet lenne? Mert nem akkor fordul elő, mikor bármilyen kórságból kikeveredik az ember, hanem tök egészségesen.
2010. szept. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem az említettekre gondol... csak egy pici fehét "túródarab szerű" cucc, nem?
2010. szept. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem a "gyulladás áll össze", hanem a baktériumok elleni harchoz összegyűlt fehérvérsejtek, az a genny. Lehet, hogy a szervezeted erősebb és nem okoz tüneteket, de ha egy orvos belenézne, valószínűleg pirosnak találná a torkodat.
2010. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is volt, és ki kellett venni a mandulámat. Azóta egyszer sem jelentkeztek ezek a kis fehér izék, én tudom milyen kellemetlen.

25

2010. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10%

Nekem is szokott ilyen lenni, rettenetesen utálom, tényleg büdös. szerintem a gyomorból jön fel valami, de olyan, mintha kajamaradék lenne, mégsem az. genny tutira nem lehet.

nekem általában akkor jön fel, ha sokat ettem, vagy lázas vagyok.

2010. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor van ilyen, ha beteg vagyok...
2010. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!