Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túrós, rossz szagú, fehér...

Túrós, rossz szagú, fehér folyás mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egyszer volt gombás fertőzésem, de elmúlt. (voltam dokinál és használt, amit ajánlott) Pár hónapja viszont ez van...

Ja és nincs pasim most:)


2011. aug. 17. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megint gomba, az nem szexuális úton terjed, illetve de azzal is terjed, de gombát bárhol össze lehet szedni, akár egy wc-n, vagy koszos kézzel értél hozzá a puncidhoz, strandon, szóval bárhol. Menj el orvoshoz, esetleg vegyél Canesten combit, de én inkább elmennék orvoshoz, hogy biztosan megerősítse hogy gomba, bár a leírtak alapján nekem nagyon úgy tűnik.
2011. aug. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Gomba,vagy valamilyen fertőzés.Nesze neked kopasz punci.
2011. aug. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Je t'aime válasza:
Menj el dokihoz minél hamarabb...
2011. aug. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez már valami komolyabb kombinált baj lehet. Szerintem bakteriális fertőzés + gomba.

A gombát a túrós folyásból sejtem, a bacit meg a szagból.

A gombának élesztőszaga van, ha nem ezt érzed, akkor nem (csak) gomba.

2011. aug. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

* Pár hónapja viszont ez van...


Pár hónapja? Te normális vagy? Meddő akarsz lenni? Csak mert a kezeletlen fertőzések gyulladást okoznak, a gyulladás meg hegesedést. Aztán 10 év múlva majd nem tudod, miért nem bírsz teherbe esni.

2011. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Gondolod, hogy nekem már ilyen sz@rul áll a szénám? Bár nem tudom, de sztem amit Te írsz, az már fájdalommal meg egyéb tünetekkel is jár...
2011. aug. 19. 19:23
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi mindenkinek a választ! Megyek dokihoz.
2011. aug. 19. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!