Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már kb.2 hete minden nap van...

Már kb.2 hete minden nap van fehér folyásom! Ez rossz? Baj van?

Figyelt kérdés
11 éves lány vagyok. Nincs még mensim. Mi a baj? Vagy ez normális?
2010. aug. 2. 08:48
1 2
 1/11 anonim válasza:

nincs semmi baj.

nekem kb. 2 éve van minimum. és még mindig nem jött meg(:

2010. aug. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
12/L vok. előző voltam.
2010. aug. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Oké! Köszi! Am nekem is régóta van, de akkor nem minden nap volt mostanában van csak minden nap! Olyan zavaró teljesen át vagyok ázva! Nem is használok nagyon nadrágot inkább szoknyát! Mert még a végén a nadrág is átázna! Betétet kéne használnom?
2010. aug. 2. 08:57
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja és köszi a gyors választ!
2010. aug. 2. 08:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem ég,viszket, fáj, vagy csíp a puncid és nem piros és ha nem kellemetlen illatú a folyás, akkor semmi baj!!!
2010. aug. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! A 09:13-as vagyok. Igen, használhatsz betétet! Tiszta szívből kívánok Neked életed minden pillanatára kiváló egészséget és minden elképzelhető jót!!!
2010. aug. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem csíp, fáj,piros... De az illata eléggé furcsa!Én is kívánok neked minden elképzelhető jót!
2010. aug. 2. 09:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én írtam a jókívánságokat. Ha kellemetlen illatú a folyásod, akkor szerintem szólj Anyukádnak és menjetek orvoshoz! Még egyszer kívánok Neked életed minden pillanatára kiváló egészséget és minden elképzelhető szépet és jót!!! Köszönöm a jókívánságokat én is!!!
2010. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm! Unokatesóm azt mondta hogy annak ilyesmi illatúnak kell lenni! Ő már menstruál tehát gondolom tudja(: Mégegyszer köszönöm a jókívánságokat! Minden jót!
2010. aug. 2. 10:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én írtam a jókívánságokat. Ha az Unokatestvéred azt mondja, hogy ilyen illatúnak kell lenni, akkor úgy van. Minden elképzelhető szépet és jót kívánok Neked!!!
2010. aug. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!