Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hova mehetek fogtömésért?

Hova mehetek fogtömésért?

Figyelt kérdés

Középiskolás vagyok és nem szeretnék több tízezret fizetni a tömésért! Ha maszek orvoshoz megyek ott van kedvezmény vagy rendesen megkéri az árát?

Amikor ált. iskolába jártam akkor ki volt "nevezve" egy fogorvos ahova minden évben elmentünk (maszek volt), de most, hogy középiskolás vagyok nem tudom hova mehetnék...

Köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 5. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Az sztk-ba ahova tartozol helyileg,ott ingyenes a fogkezelés..
2010. szept. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Maszeknál csak a legritkább esetekben van kedvezmény. De szerintem ha elmész az SZTK-ba, ott lényegesen olcsóbban (vagy ingyen) megcsinálják.
2010. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
naja, sztkban ingyen megcsinálják, csak aztán ne csodálkozz ha 1-2 év múlva elkezd rohadni a fogad :S tapasztalatból mondom, egyszer megéri befektetni egy normális tömésbe.
2010. szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd emg a sulidban, hogy kihez/hova tartozik az iskola. Minden iskola tartozik egy fogorvoshoz.

És SZTK-ban is vannak normális fogorvosok, tapasztalatból mondom. Nem 2, hanem 8 éve tömte be 4 fogamat, és még azóta sem "rohadtak ki".

2010. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mármint a sulis fogdoki tömte be.
2010. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2010. szept. 8. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!