Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hova mehetek tb alapon fogorvo...

Hova mehetek tb alapon fogorvoshoz? Tényleg kell már fizetni a fogkőleszedésért?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz a fogorvosunk, nem bízom meg benne. Állandóan le akar húzni pénzzel. Most készülök visszamenni egy nem régiben tömött fogammal. (6 hónapon belül). Annyi pénzem nincs, hogy magánhoz járjak. De ehhez sem szívesen mennék. Ha fogorvos válaszol, kérem írja oda. Budapesttől 25km-re levő településen lakom.
2011. júl. 5. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Én nemrég voltam itt egy komplikált foghúzás miatt.Ki is van írva ott, hogy tb-re dolgoznak!Nem is kellett fizetnem, és normálisak voltak nagyon, jó szakemberek!

A fogkőleszedést, nem tudom, hogy megcsinálják-e tb-re sajnos, de hívd fel, és kérdezd meg!

2011. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én a Mária utcai intézetben voltam (egy utcával lejjebb) bölcsességfog húzáson de ott kértek beutalót. Itt nem kell akkor? Csak bemegyek és kész? Esetleg tudnál egy nevet is írni?
2011. júl. 5. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt nem kellett beutaló! A földszinten kell bejelentkezni, onnan irányítanak az illetékes szakorvoshoz.

Én Dr.Kovács Évánál voltam, de ő csak szájsebészeti dolgokkal foglalkozik.Előtte viszont más vizsgált meg, de mindenki nagyon normális volt, és szerintem értik a dolgukat.

Remélem segítettem! És jobbulást!

2011. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Azért még megbeszéljük, hisz csak Pesten van, de lehet, hogy ide fogunk azért menni.
2011. júl. 7. 09:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Szívesen! Jobbulást!!!!
2011. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam a Stomatológián. Nagyon rendes orvoshoz kerültem, meg is csinálta a fogam. Viszont azt mondta, hogy csak 2 hét múlva fog kiderülni, hogy megszüntette-e a problémát (egy rosszul elvégzett tömés okozott problémát több mint valószínű). Viszont talált egy másik fogat is, de az a probléma, hogy a szabadságolások miatt viszont, mert elsősorban nem ide tartozom, nem adott időpontot. Jöjjek vissza később és kerülök ahova kerülök, és vagy rögtön megcsinálják, vagy adnak új időpontot. Így hát elég rosszul jártam ilyen szempontból. Így hát nem tudom hogyan tovább. Nem igazán szeretnék az orvosokkal kísérletezni.
2011. júl. 21. 22:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jó orvoshoz kerültél! Esetleg nem tudod megvárni a dokit, amikorra visszajön?
2011. júl. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!