Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogcsiszolás után normális ha...

Fogcsiszolás után normális ha 2-3 hét is eltelt és még mindig lüktet néha illetve este-éjszaka gyógyszer is kell?

Figyelt kérdés

Néha arcüregcsontba is sugárzik. Jövőhéten lesz ideiglenesen felragasztva a híd, most ideiglenes korona van fent, tehát nincs szabadon hagyva.

Persze tudom trauma egy fognak a csiszolás, de mikor fogom tudni, hogy ez még normális vagy már fogbélgyulladás ill.gyökérkezelni kell?



2021. dec. 2. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég sokáig fájt. Csiszolás utáni hetek borzasztóak voltak. Nekem azt tanácsolták, hogy kúra szerűen szedjek napi 2x50 mg Cataflamot. Ez segített. De most hogy visszaemlekszem, legalább két hónapig fájt, egyre kevésbé, aztán egy reggel arra ébredtem, hogy nem kellett rá gyógyszer. Kitartást és jobbulást kívánok.
2021. dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. Én naivan azt hittem, ha fogcsiszolás után kapok ideiglenes koronát akkor nem kellene, hogy fájjon. Még 1-2 hónapig nem lesz véglegesen felragasztva remélem addig megoldódik. Hány hétig szedted a Cataflamot?
2021. dec. 2. 14:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy dobozzal biztosan beszedtem.

Ha utána sem javul, akkor viszont érdemes szólni a dokinak, úgy semmiképpen ne ragasszák fel véglegesen, hogy fáj!

2021. dec. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!