Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsesség fogam nem tudta a...

Bölcsesség fogam nem tudta a doki érzésteleníteni töméskor, 2 szurit adott de mégis nagyon fájt, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Aggódok ha valamikodmi kell húzni mi lesz?
2021. dec. 10. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem volt gyulladt? Olyankor nem nagyon hat az érzéstelenítés.
2021. dec. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na az lehetséges látod. Rágáskor belenyilalt előtte, akkor lehet hogy kezdett begyulladni.

Ha már elérni a szuvas rész az idegeket, és arra tömnek rá, akkor nem fog fájni később ugye?

2021. dec. 10. 12:56
 3/5 hypno ***** válasza:

#2


Amíg ideg van a fogban, addig fájhat.

Szerintem gondold át, hogy szükséged van-e bölcsességfogadra.

Nagyon hátul van, nehezen tisztítható, és ha amúgy is romlik, lehet jobban jársz ha megszabadulsz tőle.

2021. dec. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Most hogy be lett tömve nem fáj, egy ideig marad.

Ez más fogakra is érvényes amit kérdeztem, hogy ha a lyuk elérte az idegpályát akkor is rá lehet tömni ezek szerint hogy ne fájjon?

2021. dec. 11. 06:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem húztak már ki gyulladt,fájdalmas fogat,de a húzás sem fájt...Jó érzéstelenítők vannak,nem tudom hogyan lehet ez..sajnálom
2021. dec. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!