Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem fogom megbánni hogy magán...

Nem fogom megbánni hogy magán fogorvoshoz megyek, amikor csak 200-at keresek havonta?

Figyelt kérdés
Mára van időpontom magán fogászaton,tegnap este küldtek emlékeztető sms-t,és fel is hívtak hogy biztos hogy tudok e menni holnap.Azt mondtam hogy igen.Fogkövet is el kéne távolítani,rossz fogat is kellene húzni,vannak problémáim.Nem fogom megbánni,hogy otthagyok 20-30 ezer forintot?Nem lett volna jobb fölhívni inkább a körzeti fogorvost?Vagy jól tettem hogy magánrendelőbe jelentkeztem be?

2021. dec. 13. 04:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ha utána apolod rendesen akkor kb csak felevente kell menni fogkoleszedesre. Az kb 15 ezer ft egy alkalom
2021. dec. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Már nem akarom lemondani,fél óra múlva ott kell lennem.Most az egyszer talán kibírom.
2021. dec. 13. 14:51
 13/23 anonim ***** válasza:

Majd írd le a tapasztalatokat.



Viszont, azt is mérlegeld, mire körzetibe kapsz időpontot 1 hónap, és nem oldják meg az összes problémádat, mert rajtad kívül 20 ember várakozik ott aznap, így mire megoldódik minden, eltelik fél év simán, addig romlik az állapotuk is.

2021. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én körzetishez előbb kapok időpontot, mint magánban. Ugyan úgy rengeteg az ember magánban is, ha nem több.
2021. dec. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
magánnál is 1 hónapos várólista lenne?
2021. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Én 2 hetet vártam.Otthagytam 20 ezret fogköleszedésre, legközelebb már a körzetihez megyek:(
2021. dec. 14. 14:54
 17/23 anonim ***** válasza:

Azt csak te tudhatod, hogy anyagilag neked ez meg éri, vagy ki tudod gazdálkodni.

Én már évek óta, csak magánrendelésekre járok, a kórházat, el kerülöm.

Az ismeretségi körömnek is egy jó része, a magánrendeléseket részesíti előnybe. Inkább ki fizettem, azt a plusz összeget, de nem szeretném még egyszer át élni azt, amit 4 éve a kórházban.

2021. dec. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, bocs, de ki van írva minden általában az adott rendelő weboldalára. Ott már tudsz mérlegelni, hogy van-e annyi megtakarításod, jövedelmed, hogy megtudod-e engedni magadnak a magánorvosi kezeléseket.
2021. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
18 most az egyszer megengedhettem magamnak.De a foggyökeret már a körzetivel kell kivetetnem.Amúgy meg voltam elégedve a magánnal ahol voltam,jó volt.
2021. dec. 14. 16:47
 20/23 anonim ***** válasza:
nem bántásból írtam, teljesen megértem, sajnos aranyárban van az átlag ember számára.
2021. dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!