Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hullhat a hajam azért, mert...

Hullhat a hajam azért, mert lyukas a fogam?

Figyelt kérdés

Igazából voltam vérvételen és azt mondták valami gyulladás van a szervezetembe, azért hullik a hajam.

Lehet attól, mert van egy lyukas fogam?



2021. dec. 20. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Az nem jukas, hanem lyukas. De lehet mástól is.
2021. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
D-vitamin hiány
2021. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 de hát jól írta.
2021. dec. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
A lyukas fog nagyon sok betegségnek a háttere .
2021. dec. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól még H lyukas a fogad nem biztos h be van gyulladva.inkabb D vitamin hiány. Ilyenkor ez a jellemző.

Nekem azért hullott... 8 hétig szedtem napi 4000-5000 NE D-vitamint orvosi felügyelet mellett, mert vészesen kevés volt. Azóta nem hullik.

2021. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem.
2021. dec. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, attól hogy lyukas még nem biztos hogy be van gyulladva. Lehet hogy más van begyulladva amiről nem tudsz. Nekem is volt gyulladás a szervezetemben mégse derült ki mi az. Fogam rendben volt, és sok minden más is. Nem derült ki mi az. Én kifogytam az ötletekből, amit tudtam megnézettem magamon, az orvos meg annyiban hagyta. Azóta nem készült vérvétel, nem tudom mi van.

Van valami ami megváltozott a fogadon kívül?

2021. dec. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!