Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha csináltatok itthon fogszabá...

Ha csináltatok itthon fogszabályzót, de közben külföldre költözök a kezelés ideje alatt?

Figyelt kérdés

Elszokták vállalni idegen szakorvosok a kezelés folytatását?


Járt már innen így valaki?



2021. dec. 25. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én mindig hazajártam fogorvoshoz.
2021. dec. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ok, ausztriából még hozható, de messzebbről nem hinném, h megérné. Plusz a covid őrület is velünk lesz még pár évtizedig.


Ilyenkor gondolom busásabb árért, de bevállalják helyi fogorvosok is, hogy állítsanak rajta, nem?

2021. dec. 25. 16:49
 3/12 anonim ***** válasza:
Mégis miért ne vállalnák el? Minden fogszabályozással kapcsolatos teendőt bevállalnak, ha fizetsz érte. Nem egy orvosnak kell végig vinnie az egész procedúrát...
2021. dec. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
csak gondolom a nagy lóvé a készülék után folyik be nekik.
2021. dec. 25. 17:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem, hogy miben akadályozná ez a külföldi fogászati kezelést? Fizetsz érte és állítanak a fogszabin. Ennyi.
2021. dec. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A fogszabályzás egy előre kidolgozott (kimért és kiszámolt) kezelési terv alapján működik. Nem jó dolog átadni más fogszabályzósnak: állítani persze tud rajta, de nem tudja mi volt a terve az előző dokinak. Persze a két fogorvos konzultálhat egymással és megbeszélhetik egymás között a kezelési tervet, de ilyen feltételekkel garantált, hogy senki sem fogja itthon felrakni a fogszabit.
2021. dec. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
a 6os érti mire célzok... az a baj, hogy annyi ideig eltart egy ilyen kezelés, addig 100 dolog közbejöhet
2021. dec. 26. 07:52
 8/12 anonim ***** válasza:

En ugyanebben a cipoben jartam.

Vegul az invisalign mellett dontottem.

Szerencsere a kezeles nagyresze alatt egy orszagban voltam, de legalabb bennem volt a tudat, ha azt mondanak, hogy jovoheten utaznom kell a vilag masik felere, akkor viszam magammal a sineket, amik ugye mar elore le lettek gyartva.

Nem olcso, de ha komolyan gondolod, megeri, es jo megoldas lehet ilyen esetekre.

2021. dec. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
csak azzal minimálisan lehet korrigálni, nekem mindenképp hagyományos kéne sztem. Lehet érdemes lenne nekem ilyen önligírozós, azt kevesebbet kell állítólag állítgatni
2021. dec. 26. 09:26
 10/12 anonim ***** válasza:
8%

Az INVISALIGN szinte barmilyen problemat megold. Az en fogaim brutalisak voltak, iszonyat melyharapassal.

A lenyeg, hogy ne happysmile meg az egyeb oooocsobb’ tarsait valaszd, hanem az INVISALIGNT.


Ennel pl nem hiszem, hogy rosszabb a fogad.


[link]

2021. dec. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!