Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » M? Ilyen fogselyem ez?

M? Ilyen fogselyem ez?

Figyelt kérdés
Vettem a rossmannba olyan fogselymet, ami egy pálcikán van rajta és nekem nem kell az ujjamra csavarni semmit, mert ugye ez pálcikán van. De nem megy be a fogaim közé sehogy. Létezik , hogy ilyen szar vagy én vagyok béna? Az a selyem amit vágni kell és újra tekerni, az simán bemegy a fogak közé?
2010. szept. 7. 20:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

milyen akart lenni


de amúgy mennyibe kerül egy normális fogselyem, amit vágni kell? Hol olcsóbb? Dm? Rossmann vagy tesco?

2010. szept. 7. 20:42
 2/15 anonim válasza:
Nálunk az egész család ilyet használ és bemegy a fogak közé, pedig nincs nagy fogközünk;) a másikat nem kell vágni, ahogy húzod ki, ott van egy ilyen letépő rész:) nekem az nem vált be, túl hamar elfogyott. Lehet, hogy ezt a pálcikásat nem jól tartod, nem?:) próbálgasd:) sok sikert!:)
2010. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

értem, tehát én vagyok a béna :D

próbáltam mindenhogy, de olyan vastagnak tűnik, hogy egyszerüen nem megy be csak egész picit, mozgatni meg főleg nem bírom : /

2010. szept. 7. 20:58
 4/15 anonim válasza:
Ja a vastagságról annyit mondanék, hogy én az oral-b fogselymet próbáltam és az ugyanolyan volt, mint ez a "pálcikás" :) de lehet, hogy más márkák vékonyabbak:)
2010. szept. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
lehet, hogy akkor ez lesz a gond. ÉS az oral b mennyibe kerül? Amúgy mi a neve? Fogtisztító pálcika?
2010. szept. 7. 21:04
 6/15 A kérdező kommentje:
és a leghátsó fogakat is eléred ezzel a fajtával?
2010. szept. 7. 21:29
 7/15 A kérdező kommentje:
légyszi majd írj, mert nem találom a neten az oral-b -nek ezt a változatát.Köszi
2010. szept. 7. 21:38
 8/15 A kérdező kommentje:

[link]

ilyen ami ebben a linkben van alul 3 kép? Ez most akkor utántöltős vagy mi? Kommentelgetek itt magammal :D

2010. szept. 7. 21:42
 9/15 anonim válasza:
Azt hiszem félreértettél. Az oral-b fogselymet próbáltam, nem pálcikásat:) ezért mondtam, hogy egyforma volt a vastagság, tehát mindegy, hogy pálcikás vagy sima:) természetesen elérem a hátsó fogakat is, gyerekjáték :D de nekem könnyebb ez a pálcikás megoldás:) de ha nem fér be a fogaid közé a selyem, miért akarod erőltetni?
2010. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A családban mindenki kipróbálta ezt amit vettem és senkinek nem ment be a fogak közé, tehát gondolom , hogy ez gagyi és túl vastag. Megpróbálok valami márkásat, mert lehet, hogy én béna vagyok, de hogy mindenki más az legyen kizárt :D Amúgy ennek simán be kéne csusszani nem?
2010. szept. 8. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!