Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fehér/átlátszó bracketű...

Fehér/átlátszó bracketű fogszabályzóban gondolkodom, amikhez átlátszó gumit kapnék, az ív maga fém lenne mindenképpen. Mennyire színeződnek el az átlátszó gumik, ha ilyened van? A fehér/átlátszó brackettek is be tudnak színeződni?

Figyelt kérdés

Nem kávézom,nem dohányzóm. Napi szinten teát szoktam inni, de arról le tudok mondani, ahogy az egyéb üditőkről is. Curry nem fontos a számomra, megvagyok anélkül. Fűszeresebb (értsd: paprikásabb, pirosabb) pörkölt, leveles, paradicsom szószos kaja is veszélyforrás lehet, ha a gumik elszíneződését nézzük? Ilyen kaják után persze igyekeznék rögtön fogat mosni.

Fém és átlátszó bracketű fogszik között vacilálok.



2022. jan. 6. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Be fog, idővel mindenképp, ezt nagyon nem tudod elkerülni. Én amúgy fémet tetetnék, azon legalább látszik, hogy fogszabi és nem undi fogkő kinézete van messzebbről (nekem amúgy fém van és imádom, gumi nincs, mert önligírozó).
2022. jan. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok, leírom a tapasztalataimat ... 3. hónapja van fent a fehér bracketes fogszabim fém ívvel. Átlátszók a gumijaim. Az eddigi 2 kontrollon mindig megdicsértek, hogy milyen szépek a gumik, még ilyet nem láttak, hogy nem színeződtek el. Na ez azért nem teljesen igaz, mert az alsó gumikon látszik némi színeződés, tört fehér-sárgás, de a felsők tényleg teljesen átlátszóak a 4. héten is állítás előtt.

Nem kávézom, csak teát iszom. A színezett üdítőket kerülöm v. egy pohárral iszom és utána vizet... Zsíros, olajos, piros paprikás, paradicsomos ételeket is eszem. Úgyis fogat mosok evés után, úgyhogy mindegy hogy milyen színű az étel. + whitening feliratú fogkérmekkel mosom a fogaim (Signal v, Sensodyne) Én megszerettem ezt a fajta fogszabályzót, nem bántam meg, hogy nem fém. Beszédkor nekem alsó mininálisan látszik, a fölső pedig premierplánban kint van. Volt olyan kollégám, aki márciusig észre sem vette :D

2022. márc. 30. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!