Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Porcelán fogszabályzóról...

Porcelán fogszabályzóról lenne kérdésem (?)

Figyelt kérdés

Linkelek egy képet ha esetleg valaki nem tudná hogy milyen.

[link]


A kérdésem az lenne, hogy ennek a brekettjei egy idő után besárgulnak? Valaki hasonlót tapasztalt?

Válaszokat előre is köszönöm



2021. szept. 22. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A képen nem porcelán brackettek vannak, hanem alumínium-oxid kristályból készültek.

Egyébként maga a brackett nem sárgul be, de ha nem pucolod rendesen, akkor megül rajta a lepedék és az bizony sárga.

2021. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem átlátszó van bő egy hónapja. Hogy miből készült, azt nem tudom, viszont igaza van az elsőnek, maga a brackett nem sárgul egyáltalán, bár a napi három fogmosást tartom is becsületesen. Ami sárgul, az a gumi körülötte, amit időközönként cserélnek. De ez sem drasztikus, távolról egyáltalán nem látszik, pedig sok színben gazdag ételt ettem.
2021. szept. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!