Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Büdös a szám, mit tehetnék még?

Büdös a szám, mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

26/N vagyok.

Amióta stresszes vagyok egy éve, iszonyatosan kellemetlen szájszagom van. Sajnos a stressz jelenleg minden nap itt van nekem, és a számon érződik a legjobban. Hiába mosok fogat, használok szájöblítőt.


Nem rothadó fog szaga van, hanem kifejezetten ilyen "stressz szag". Ha éppen nem stresszelek, semmi baj nincs.


Amint stresszes szituációba kerülök, kiszárad a szám (teljesen mindegy mennyit iszom) és nagyon kellemetlen már ez.


Ha hosszabb időt vagyok nyugodt, akkor semmi gondom, nem érződik semmilyen szájszag.

A fogorvos sem tud mit csinálni, mert nem a fogamból ered a probléma, hanem máshonnan. Mit tehetnék?


Voltam gyomorkivizsgáláson, mert fáj a stressztől elég sokszor, de semmit nem találtak.


Viszont így sokszor nem merek emberek közé menni, közel hajolni.


2022. jan. 19. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Rágó!
2022. jan. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magas vércukor mindegyikre magyarázat, amit leírtál!
2022. jan. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok!

Nem olvastam végig, amit írtál Kérdező!

Mert siettem!

2022. jan. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen az a stressz szag?😂 erre kiváncsi vagyok
2022. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
reflux
2022. jan. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.

A "stressz szag" (nem tudtam máshogy leírni) nem a fognak a rothadó szaga, nem is ilyen "rossz gyomor" szag, nem tudtam máshogy megfogalmazni. Olyan, mint mikor folyton ki van száradva az ember szája, de csak stresszes helyzetekben ilyen nekem. Amikor egyedül vagyok, és nem ér stressz, akkor sosem jön elő.


Ezért is kellemetlen, mert olyan "lehelletem" van, mint aki nem ivott több órája és totál szikkadt, ki van száradva, holott elég sűrűn iszom.

2022. jan. 22. 11:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor ezzel azt tudod csinalni hogy megpróbálsz nem stresszelni.

Vagy iszol ilyenkor vagy be kapsz valami cukrot ami nyalat csinal.

2022. jan. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!