Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Apagard m-plus fogkrémről mi...

Apagard m-plus fogkrémről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sok cikk és leírás után ez a legszimpatikusabb. Érzékenyek a fogaim és gyakran alakul ki fogkő. Esetleg milyen fogkefét tudtok ajánlani? Ár nem számít amit fogorvosnál hagytam az elmúlt pár évben úgyse tudja megközelíteni...
2022. jan. 20. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:

A kérdéses fogkrémről én nem tudok nyilatkozni még soha sem használtam.


A fogkrém az csak egy opció, jó fogkefe és helyes használata ami nagyon fontos, megfelelő technikával és ideig és rendszerességgel. Én használok fogselymet is szájvizet. Étkezés után fogvédő rágót is szoktam használni adott esetben. Nyelvkaparót is minden nap használok a fogmosás része. Ami még jó lehet és erősitti fogínyt - ezért a fogakat is, ha szájzuhanyt is használsz ami tisztításra van kitalálva, de az elején felsorolt mellék hatásai adottak eltűnhet az érzékeny fog. Cink és C vitaminból jó ha nincs hiány a szervezetedben az is hozzá járul az érzékeny fogakhoz ami igazából a fogíny állapotának a kérdése nem elég feszes nagyon vissza van húzódva a fog tövéhez. Elmex fogkrém, Himalaya Fogkrém amit szoktam használni az út-obi ayurvédikus fogkrém manapság szinte csak azt. Ha idáig eljutsz használatban nagy meglepetés nem érhet ha mész szűrésre fogorvoshoz.

Ami nagyon nehéz, hogy megszokd azt, hogy használod ezeket a dolgokat amit leírtam, ha eddig nem tetted.


Ha megelőzést veszed alapul ezerszer olcsóbb mint fogorvoshoz járni ténylegesen muszályból.


A száj higiéniát nagyon nehéz inkább úgy mondom nem lehet túlzásba vinni.

2022. jan. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha sok a fogkő, akkor új fogkrém helyett inkább a fogmosási technikádon kellene javítani: mint ahogy az 1. írja, a fogselymezést ne hagyd ki (vagy helyette fogköztisztító kefe), plusz próbálj ki egy plakkfestő tablettát. Elrágod, körbenyalod a fogaidat, kiköpöd és a fogaidon maradt festék mutatja, hogy hol nem voltál alapos. Érdemes fogmosás után kipróbálni és egy újabb fogmosással le fog jönni.
2022. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!