Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az állam "nagyon hátul ül" és...

Az állam "nagyon hátul ül" és eléggé zavar engem mert úgy érzem, hogy nagyon elrontja a külsőm, lehet vele kezdeni valamit ?

Figyelt kérdés

Kb ilyen a helyzet mint ezen a képen. Van erre valami biztonságos megoldás?


[link]



2022. jan. 30. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogszabályzó szakorvosnak mutasd meg, erre itt nem lehet konkrét választ adni.
2022. jan. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek jol all szerintem ez karakter.
2022. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket fogszabi + állkapocsműtét kombóval szokták megoldani.
2022. febr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És drága/macerás egy ilyen allkapocsműtét ? Nem szeretnék plasztikai sebészhez fordulni... de nagyon zavar bármikor belenézek a tükörbe ezt láom vagy ha meglátok másr egyből az állá nézem hogy az enyémhez képest milyen. Tudom túlzásokba esek itt csak alapbol sem valami jó az önképem es mindig is jóképű szeretrem volna lenni...

Olvastam hogy szakállal megoldható hogy karakteresebb legyen az arcom a gond csak az hogy nekem nem nő rendesen az arcszőrzetem pedig mar 21 vagyok. És nagyon úgy érzem hogy elrontja a kinézetem.

2022. febr. 2. 02:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem csak esztétikai dolog, hanem nem jól áll az állkapcsod -> nem jó az izületeknek, kophatnak, stb. Illetve a rossz harapás miatt a fogaidnak sem jó. Mivel ez egészségügyi műtét, ezért TB támogatott, azért így is kb. 100-200 ezer/állkapocs. Van egy fogszabis csoport Fb-on, ott sok infó van ezekről a műtétekről is, lépj be, ha gondolod.
2022. febr. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen !


Ránézek mindenképp.:D

2022. febr. 7. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!