Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idokozonkent jartatok...

Mennyi idokozonkent jartatok fogszabalyzo allitasra?

Figyelt kérdés

Milyen tipusu volt es mennyi ideig kellett hordanotok?

A hezagokat a nyelv felol viseltek is osszehuzzak vagy mindenkepp kulso fogszabalyzo kell?

Mennyibe kerult nektek osszesen, mindennel egyutt?


2022. febr. 2. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 500 ezer biztosan volt.

Külső, fémszínű. Az alapdarab, alul felül is. Utána éjszakai kivehetős.

3+2 év.

Eleinte 2 hetente, majd havonta kellett. Folyamatosan ritkultak az alkalmak. 2-3 hónap, majd 4-5.

2022. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

260 ezer volt, fém külső fogszabályzó

2 évig hordtam, 3 hónapja vették le, azóta éjszakait hordok, azt egyelőre nem tudom, meddig. (éjszakai átlátszó sin, 30e Ft)

7-8 hetente jártam állításra, aminek az volt az oka, hogy a doktornak rengeteg kuncsaftja volt, konkrétan délutánonként odacsődült hozzá a fél város (borsodi kisváros). Amúgy gyakrabban kellett volna járnom, de csak így tudtak időpontot adni a sok vendég miatt.

2022. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen színű gumit kértek rá?Melyek azok a színek amit kerüljek?
2022. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 fehéret, citromsárgát kerüld, ettől sárgábbnak fognak tűnni a fogaid. A fekete sötétkék, világoskék, piros a legjobb szerintem.
2022. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is lesz fogszabályzóm, már nagyon várom.

Nekem fém lesz. Alul-felül. 2 év kb a kezelés, lehet még fél évvel tolódik.

Már írta valaki,hogy milyen színt ne válasz, hozzá szeretném tenni a zöld és a barna színt is. Mivel én nem MO csináltatom árat nem tudok mondani.

Nekem kellett foghúzás is,múlt héten húztak ki 3-at. Egyik el is fertőződött. Neked nem szükséges a foghúzás?

2022. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem kene fogat huzni, van helyuk
2022. febr. 7. 19:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Örülök neked akkor. Én kellett válasszak állkapocs műtét vagy foghúzás.
2022. febr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tesómnak volt műtét, foghúzás és fogszabályozó is. Ha szeretnél beszélgetni erről, akkor írhatsz nyugodtan!
2022. febr. 8. 18:53
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár jobban vagyok, túl estem a foghúzáson, 2 húztak a jobb felemen és 1-et a balon. A bal felemen kicsit nehezen ment s már 1 hete fáj, hétfőn megyek vissza a fogászatra. Talán elfertőződött,vagy nem is tudom.
2022. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!