Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A korona felragasztása fáj?...

A korona felragasztása fáj? Mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
2022. febr. 3. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mitől fájna? Néhány perces művelet.
2022. febr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon fáj, mert a ragasztó ingerli a lecsiszolt fogat. Egy-két nap, amíg elmúlik.
2022. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy fáj.
2022. febr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem fájt. Maga a lecsiszolás sem fájt, mert kaptam érzéstelenítőt. Viszont mikor az kiment, a frissen csiszolt fogam az nagyon fájt 1-2 napig. Nem tudtam enni, rendesen folyt a nyálam a fájdalomtól.

Pár nap múlva került fel a korona (2? 3? nem emlékszem), és az már nem fájt, és utána se, azóta se, kb. 5 éve.

2022. febr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem fáj.
2022. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Fájó és érzékeny fogra NEM szabad föltenni a koronát! Mert utána a korona alatt fog fájni és pokol. Mert akkor már nem férsz hozzá fogkrémmel. Amíg szabadon van a fog, addig kell megerősíteni, megvastagítani a rajta levő cementréteget. Ehhez kell akár két hónap és nagyon jó fogkrém. De az se mindegy, milyen fogkrémmel, mert ezek között is vannak ég és föld különbségek. Amilyen állapotban van a fog, az az állapot kerül konzerválásra a korona alatt. Ha érdekel, tudok nagyon jó fogkrémet ajánlani.
2022. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Melyik az? Nekem most csiszolás óta fáj. Kértem antibiotikumot (alapból nem adtak), reggel tudom kiváltani, csütörtökön mondták, menjek, de hogy minek... Addigra nem fog ez rendbejönni sztem. Fájó fogra nem akarom, hogy feltegyék, ahogy írtad, az sztem nem normális dolog.
2022. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de csak most olvastam a válaszüzenetedet. Himani Ayucare Neem toothpaste a legjobb fogkrém. WWW.naturoghelse.dk vagy egy német oldal, amit most nem tudok, innen kell rendelni.
2023. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!